فرماندار پنسیلوانیا اعلام کرد تعدادی از محدودیت های جدید با هدف محدود کردن گسترش coronavirus.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه, رژیم صهیونیستی. تیم گرگ گفت: افزایش coronavirus موارد می تواند گرفتگی بالاترین گزارش اعداد در دولت و که آن را ضروری است که دولت سرعت عمل برای محافظت از ساکنان.

“در طول هفته گذشته ما را دیده اند نگران کننده صعود در COVID-19 موارد” گرگ گفت. “هنگامی که ما ضربه اوج ما در مارس 9, ما تا به حال نزدیک به دو هزار مورد جدید آن روز با روزهای دیگر’ موارد معلق در هوا حدود 1000. کارشناسان پزشکی به دنبال در مسیر ما در حال حاضر در حال طرح ریزی است که این موج جدید به زودی می تواند تحت الشعاع قرار دادن, مارس اوج. با ما سریع صورت را افزایش می دهد ما نیاز به عمل دوباره در حال حاضر.”

مقامات بهداشت در دولت گزارش 994 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه است که هنوز کمتر از نیمی از کمترین تعداد ثبت شده در ماه آوریل است. مقامات خواست ساکنان نیوکاسل توجه به هشدارهای گذاشته شده توسط فرماندار.

گرگ اعلام کرد که میله را مجاز به باز باقی می ماند اما می تواند تنها صندلی تا 25 درصد از ظرفیت خود را. فرماندار اضافه شده است که کسب و کار مورد نیاز خواهد بود برای ترویج teleworking تا اعداد شروع به سهولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی