پنسیلوانیا بودجه منشی شیفت سرزنش در مدرسه ایمنی کاهش

Pennsylvania بودجه وزیر جن donald smith در دفاع از فرماندار 45 میلیون دلار پیشنهاد کاهش به مدرسه ایمنی کمک های مالی در طول یک مختصر – و گاهی اوقات تنش – مجلس سنا در جلسه این هفته قرار داده شده است که تعهد مستقیما در کاهش تعهدات قانونی از ذخایر.

ناله گفت: سنا تخصیص بودجه است که دولت قانون را تضمین 15 میلیون دلار در هر سال از طریق 2021 برای این برنامه در حالی که باقی مانده بودجه شده است ترکیبی از ذخایر قانونی و مالیات بر درآمد شخصی درآمد.

در طول این برنامه برای اولین بار در سال ذخایر قانونی ارائه شده 35 میلیون و گودال بودجه اضافی $15 میلیون. در سال جاری گودال بودجه افزایش یافته و به 45 میلیون دلار را از دست داده مقننه رزرو دلار است.

یک ماه فوریه گزارش از قانونی حسابرسی مشورتی کمیسیون شمارش مجلس قانونگذاری ذخایر موجود در $172 میلیون.

“بله, ما در حال مواجه با مسائل مالی,” donald smith گفت. “همانطور که با همه چیز ما خوشحال به بحث در مورد بیشتر در مورد اینکه آیا ما آن را باور باید بود.”

سناتور. Wayne Langerholc جونیور, R-Cambria که در ابتدا افتتاح خط از سوال در مورد برش فشرده donald smith بیشتر در مورد اینکه آیا دولت می تواند به پیدا کردن یک راه برای بازگرداندن بودجه.

“اگر این دولت می خواست به پیدا کردن یک راه برای پیدا کردن آنها می تواند درست باشد ؟” او گفت:.

“مطمئن” donald smith گفت.

خشم بیش از 75 درصد کاهش آن را در دسترس مدرسه ایمنی کمک های مالی اعطا شده توسط پنسیلوانیا کمیسیون در جرم و جنایت و بزهکاری (PCDD) فقط 15 میلیون دلار در 2020-21 سال مالی شروع به نصب در میان جمهوری خواهان در طول رژیم صهیونیستی است. تام گرگ Feb. 3 بودجه آدرس.

هنوز چند دولت مقامات ارشد از جمله وزیر آموزش و پرورش پدرو ریورا می تواند توضیح دهد که چرا $36.1 میلیارد دلار صرف طرح برش به برنامه عمیقا.

تا زمانی که مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته آخرین دور از بودجه جلسات در روز چهارشنبه.

“فکر در اطراف بود که در دو سال اول منطقه استفاده می شود کسانی که دلار بیشتر برای بهبود سرمایه – درب دوربین چیزهایی مثل این که یک بار هزینه” donald smith گفت. “در حال حاضر ما به دنبال استفاده از این دلار برای سرمایه گذاری در مشاوران مدرسه. که در حال حاضر مورد تایید استفاده از این, اما واقعا با تمرکز [کمک] در آن است.”

این PCCD شروع به اداره کمک های مالی به مناطق در سال 2018 برای کمک به بهبود ایمنی مدرسه از طریق به روز رسانی زیرساخت و قوی تر خدمات بهداشت روانی در میان دیگر استفاده می کند. در فوریه. 26 کمیسیون اعطا $53.7 میلیون به بیش از 500 مدرسه اشخاص در سراسر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im