پنس می گوید: “در هیچ نقطه ای’ آیا coronavirus نیروی کار یک بحث ملی قرنطینه

Vیخ جمهور مایک پنس تاکید کرد که شایعات در سراسر کشور مستند به طور کامل بی اساس و حتی بحث شده است در میان کسانی که مسئول مدیریت این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است.

صحبت کردن در خارج از کاخ سفید روز سه شنبه پنس پاسخ فاکس نیوز بینندگان سوال در مورد شیوع کروناویروس. یک نفر از او پرسید در مورد امکان یک ملی “stay-at-home سفارش.”

“من می توانم به شما بگویم که در هیچ نقطه ای است که کاخ سفید coronavirus نیروی کار مورد بحث و بررسی آنچه که برخی از مردم در سراسر کشور مستند. و یا به شما به عنوان توصیف یک مادر اقامت در خانه سفارش” معاون رئیس جمهور پاسخ داد.

پنس رفت و بیش از برخی از دستورات است که دولت فدرال صادر کرده است با توجه به بحران و تاکید کرد که مردم باید تمرین های اجتماعی فاصله اجتناب از غیر ضروری سفر و اقامت در خارج از گروه از بیش از 10 نفر.

“ما فکر می کنم ما باید این فرصت را به طور قابل توجهی کاهش گسترش coronavirus و تهدید است که آن را ارائه به آسیب پذیر ترین در میان ما,” او گفت: همچنین اشاره کرد که دولت می ایستد پشت متحده است که باید با توسل به مستند اقدامات وجود ندارد و با توجه به ملی شده است.

“که گفت: اجازه دهید به من می گویند که ایالات مانند کالیفرنیا و ایلینویز و البته نیویورک و جاهای دیگر گرفته اند اقدامات قوی,” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت و من و تیم ما به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری توسط خود دولت و مقامات محلی که ممکن است قوی تر از این است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تحت فشار قرار دادند در مفهوم در سراسر کشور مستند در کاخ سفید در کنفرانس خبری هفته گذشته اعلام کرد و گفت ایالات متحده نمی شد با توجه به قرنطینه “در این لحظه است.”

همانطور که از اوایل بعد از ظهر سه شنبه بیش از 46,000 مردم در ایالات متحده آمریکا به آزمایش مثبت برای این ویروس و 593 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im