پنس: مشارکت بخش خصوصی و دولتی از شناسایی ‘دهها هزار نفر از هواکش’ و افزایش coronavirus تست

Vیخ جمهور مایک پنس گفت اضافی و لوازم پزشکی هستند که به سرعت در دسترس متحده برای کمک به با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پنس که منجر کاخ سفید نیروی کار در مبارزه با این ویروس گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری که در شرکت های خصوصی پیشرو در کار با دولت فدرال برای اطمینان از بیمارستان درمان بیماران دسترسی به هواکش.

“در مورد این موضوع از فن های ما در حال کار با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر امریکا و تامین کنندگان. ما را تشویق به یادگیری است که ما به معنای واقعی کلمه شناسایی دهها هزار نفر از فن های است که می تواند تبدیل به درمان بیماران,” او گفت:. “و ما همچنان با اعتماد به نفس است که ما باید به هواکش است که ما باید به عنوان coronavirus باعث می شود راه خود را در سراسر امریکا است.”

معاون رئیس جمهور خواسته شد در مورد در دسترس بودن N-95 ماسک و گفت: وجود خواهد داشت 35 میلیون ماسک در دسترس بلافاصله به دلیل مشارکت عمومی-خصوصی با شرکت 3M. پنس گفت: شرکت های خصوصی باید “تا حد زیادی افزایش یافته است, توسط دهها میلیون نفر خود را در تولید به اصطلاح N-95 ماسک است که به کارکنان بهداشت و درمان ما به حمایت آنها نیاز به مدیریت برای کسانی که” برخورد با COVID-19 عفونت.

او همچنین اشاره کرد که تست در سراسر کشور در حال حاضر پس از افزایش اولیه تاخیر در آغاز شیوع بیماری است.

“از آنجا که از عمومی و خصوصی مشارکت که رئیس جمهور آغاز چند هفته پیش” پنس گفت: “ده ها هزار نفر از آزمایش های در حال انجام در هر روز است.”

از صبح روز پنجشنبه حداقل 10,201 مردم در ایالات متحده آمریکا به آزمایش مثبت برای COVID-19 و 149 فوت کرده اند, به گزارش نیویورک تایمز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>