پنس: ایتالیا شیوع کروناویروس ‘ممکن است بیشتر قابل مقایسه’ به ما

Vیخ جمهور مایک پنس هشدار داد که ایالات متحده باید برای جلوگیری از گسترش coronavirus به منظور اجتناب از تقلید ایتالیا شیوع.

“ما فکر می کنم ایتالیا ممکن است بیشتر قابل مقایسه با منطقه به ایالات متحده در این مرحله” پنس با سی ان ان گفت در روز چهارشنبه. “پیام ما دیروز پیام ما بیش از 30 روز آینده است و در آینده در دست ما است.”

کاخ سفید تمدید coronavirus دستورالعمل در روز یکشنبه از طریق پایان مارس به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. معاون رئیس جمهور گفت: دستورالعمل فرمت می تواند کمک به فشار مرگ برآوردهای اگر مردم همچنان به دنبال اجتماعی فاصله گرفت.

کارشناس virologist Dr. Anthony Fauci هشدار داد بیش از آخر هفته که ایالات متحده می تواند انتظار می رود تا 100,000 تا 200,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز تخمین زده می شود می تواند وجود دارد میلیون ها نفر از موارد در سراسر کشور.

تا کنون ایالات متحده بیش از 190,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 4000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا که کمتر از یک پنجم از جمعیت آمریکا بیش از 105,000 موارد تایید شده و بیش از 12 ، 000 مرگ و میر.

رئیس جمهور تهمت یکشنبه گفت که او انتظار دارد که اوج coronavirus به آمار ایالات متحده در عرض دو هفته.

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر