پنس: ایران با توجه به حرکت کنوانسیون خارج از منزل را کاهش coronavirus فشار

معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید کرد که حزب جمهوریخواه است و با توجه به این ایده از یک کنوانسیون.

صحبت با خبرنگاران در چهارشنبه پنس گفت: مقامات حزب به دنبال برنامه ای برای فرضا یک رویداد داخل سالن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که همچنان به طاعون بخش های بزرگی از کشور است.

“وجود در نظر گرفتن اینکه با توجه به داشتن این کنوانسیون در محیط بیرون و همچنین قرار دادن این نوع اقدامات در جای خود قرار داده است که سلامتی از همه کسانی که شرکت ما نمایندگان بازدید کننده و هر کسی دیگری که در حال حاضر” او گفت:. “ما قرار داده است سلامت همه شرکت اول است.”

رئیس جمهور تهمت بارها گفت که او می خواهد به نقض کنوانسیون حتی به عنوان ویروس همچنان به گسترش است اما به تازگی به خبرنگاران گفت: مذاکرات خواهد بود “انعطاف پذیر” با آن کنوانسیون در نظر دارد با توجه به طبیعت بی سابقه ای از این بیماری بسیار مسری. تخمین اولیه در این طرح است که برای برگزاری این کنوانسیون در جکسون ویل فلوریدا و پنس گفت: جزئیات بیشتر در مورد این رویداد منتشر خواهد شد به زودی.

“ما در حال رفتن به محل کار از نزدیک با مقامات در جکسون ویل” پنس گفت. “این RNC کار است تا کسانی که قصد دارد, و من مطمئن هستم که آنها خواهید بود اعلام کرد در روز آینده توسط کمپین.”

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند در برابر برگزاری nonvirtual کنوانسیون اما در مورد توافق دارند که اگر یکی می کند و ادامه آن برگزار می شود باید خارج برای کمک به بهتر اجرا اجتماعی فاصله اقدامات میان coronavirus.

موارد coronavirus در حال افزایش در فلوریدا به عنوان گسترش همچنان ادامه دارد و گسترش آزمایش نشان می دهد گرانش از این وضعیت است. بیش از 300,000 موارد این ویروس تایید شده است در دولت پس از وقوع آغاز شد و بیش از 130 نفر کشته شدند روز سه شنبه از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im