پنس رد بایدن نظرسنجی رهبری به عنوان سال 2016 بیش از همه دوباره

فیلادلفیا شور و شوق برای رئیس جمهور تهمت است بیشتر قابل لمس تر از چهار سال پیش گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس در رد نظر سنجی نشان می دهد که presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن باز قابل توجهی منجر شود.

“من قرار نیست مقدار زیادی از سهام در نظر سنجی” پنس گفت: دوشنبه شب در مصاحبه با واشنگتن آزما روی مبارزات انتخاباتی خود در اتوبوس به او به این نتیجه رسیدند یک نوسان از طریق پنسیلوانیا است.

بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور توسط عظیم 9 درصد در RealClearPolitics متوسط اخیر نظر سنجی. نظرسنجی ها نشان می دهد معاون سابق رئیس جمهور نیز آغاز شده است کشیدن به دور از حزب جمهوری خواه وقت در آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین. پنس مشکوک گفت: سیل نشان داده مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگ او را به یاد 2016 زمانی که prognosticators با استناد به این نظر سنجی اصرار رئیس جمهور به رهبری بود برای شکست.

پنس شروع روز در روستایی Lancaster County, نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن سنگر و استحکامات در پنسیلوانیا مرکزی که در آن رای دهندگان به صف جاده های کشور برای نشان دادن حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد به عنوان معاون رئیس جمهور رفت طریق در آبی تور اتوبوس. تصاویری از تهمت و شعار “حفظ آمریکای بزرگ” بودند مزین در دو طرف. پنس به پایان رسید در فیلادلفیا با یک محرک سخنرانی برای شانه به شانه در اتاق از افسران پلیس و اعضای خانواده خود را که شماره حدود 300.

این daylong اتوبوس سفر سمت چپ پنس انرژی مورد نوامبر در رای گیری که برای هفته هیچ چیزی بوده است اما افسرده برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان پایین-رای. به نام چند مشکل ساز شاخص: رئیس جمهور کار تصویب 42% کلی و دموکرات ها در حال حاضر در فاصله قابل توجه از کوه در می رم سنا.

“در انتخابات گذشته کسی به من گفت که بین روز کارگر و روز انتخابات وجود دارد بیش از یک صد مختلف نظر سنجی که گرفته شد در ایالات متحده و یا کشور” پنس گفت: تکان دادن خبر بد. “رئیس جمهور تنها رهبری در تعداد انگشت شماری از آنها. و پس از آن ما شاهد یک پیروزی باور نکردنی — تاریخی پیروزی — در روز انتخابات. من حس مردم بیشتر مشتاق امروز از آنها چهار سال پیش گفت:” پنس که به صرف زمان قابل توجهی در جاده ها در هفته های اخیر.

پنس و حتی پیش بینی شده یک مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش در حومه اعلام کرد که نگرانی در مورد ایمنی عمومی در مواجهه با ناآرامی های مدنی و اعتماد به نفس در اقتصادی رئيس جمهور ضبط خواهد غلبه بر هر گونه تردید به او بدهد ترم دوم.

چهار سال پیش رئیس جمهور برنده حومه توسط 4 درصد با توجه به نظرسنجی های خروج. اما جمهوری خواهان در زمان ضرب و شتم وجود دارد در سال 2018 انتخابات میان دوره ای در یک مستقيم ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن و همه موجود و بررسی نقاط داده ها به یکی دیگر از حومه shellacking این سقوط برای رئیس جمهور و ایران.

“هنگامی که مردم در صورت که با انتخاب مردم در حومه شهر و در شهرستانها و خارج در این کشور در حال رفتن به می دانیم که ما نیاز به چهار سال بیشتر از یک کار خالق در کاخ سفید” معاون رئیس جمهور گفت:. “اما من نیز بر این باورند امنیت عمومی است که برای ادامه زندگی بزرگ در این انتخابات است.”

اگر پنس هر گونه بیم و هراس در مورد نوامبر آن است که فشار در چندین ایالت به انتقال به ایمیل-در رای گیری برای انتخابات عمومی برای کاهش چالش های ناشی از coronavirus مانند ترس از گسترش COVID-19 و کاهش در حوزه های رأی گیری مربوط به آن نگرانی. مغلوب ساختن پیشی جستن زنگ خطر به صدا که گسترده شیفت به رای گیری از طریق پست در ایالات متحده می تواند دست بایدن جعلی پیروزی. پنس موافق است.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد جمهوری خواهان هیچ مخالفت با رای گیری غایب اما گفت که آن اتفاق می افتد باید از طریق یک روند منظم که در آن رای دهندگان برای اولین بار درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری و انتخابات محلی مقامات دامپزشک درخواست خود را به مطمئن شوید که آن معتبر است.

پنس گفت که او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن اتوماتیک پستی غایب رای گیری برنامه های کاربردی. تقریبا در همه کشورها اگر شما می خواهید برای رای غایب شما باید برای پر کردن یک فرم درخواست یک absentee ballot. و اگر شما می خواهید قالب شما باید برای آن را بپرسید و یا به صورت آنلاین و کشیدن آن را.

“این ممکن است یک تمایز بدون تفاوت” پنس گفت. “من فکر می کنم تقریبا در هر کشور در این اتحادیه دارای یک غایب سیستم رای گیری که در آن شما می توانید درخواست برای یک غایب رای گیری از طریق پست به در منزل شما. و ما در حال رفتن به یک غایب بزرگ انتخابات برنامه در کمپین ما و مصرانه از مردم را انتخاب کنید که برای درخواست رای گیری برای انجام این کار. اما ما همچنین در ادامه به زمان مفتخر اصل. یک نفر یک رای.”

کمتر از چهار ماه قبل از روز انتخابات, پنس از سر گرفته است و در مبارزه میکند و قصد ضربه زدن کلید میدان نبرد متحده تقریبا هر هفته. که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک شومن قرار دادن در مقیاس بزرگ تیتر گرفتن حوادث پنس سفر سبک تر و برنامه ای برای تمرکز بر خرده فروشی فعالیت سیاسی. او را به یاد محافظه کاران که ممکن است موضوع را با تهمت و تحریک آمیز رفتار که خود را محافظه کار در دستور کار بهتر است به بایدن را لیبرالیسم — با این حال مودب به دموکرات ها ارائه شده است.

جزئیات کامل متن واشنگتن آزما مصاحبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de