پلوسی می گوید خانه منتقل خواهد شد coronavirus بسته اما نمی گویند اگر کاخ سفید با پشتیبانی از

مجلس نانسی پلوسی گفت که مجلس تصویب خواهد شد coronavirus اقتصادی بسته اما نمی نشان می دهد اگر آن را به حمایت از جمهوریخواهان یا کاخ سفید است.

پلوسی گفت: روز جمعه در خارج از دفتر او در کنگره آمریکا که سه تا از مهم ترین بخش های این لایحه در حال “تست تست تست” برای coronavirus که بسته ارائه خواهد شد به صورت رایگان به تمام آمریکایی ها از جمله بیمه.

“مردم آمریکا انتظار و شایسته هماهنگ و مبتنی بر علم, و کل دولت در پاسخ به آنها را نگه دارید و عزیزان خود را امن است. یک پاسخ قرار می دهد که خانواده ها برای اولین بار به تحریک اقتصاد” پلوسی گفت.

در عین حال او نمی نشان می دهد که آیا او تا به حال با موفقیت به مقابله با کاخ سفید به سرعت در ارسال این لایحه به رئیس جمهور تهمت میز با وجود مذاکرات فشرده طی چند روز گذشته.

پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت کرد و هشت بار در این گوشی در روز پنج شنبه به مذاکره ایران با توجه به پلوسی سخنگوی جلب Hammill. پلوسی گفت: آنها در ادامه به بحث و که او با اعتماد به نفس یک لایحه تصویب “یک راه یا دیگری.”

خانه دموکراتیک اندازه گیری منتشر شده در چهارشنبه, نام خانواده ها برای اولین بار Coronavirus پاسخ قانون شامل مقررات که حق کارگران تحت تاثیر coronavirus به پرداخت مرخصی استعلاجی و ایجاد یک جدید “اورژانس پرداخت می شود ترک” فدرال به نفع مردم مجبور به قرنطینه.

آن را نیز گسترش خواهد یافت مواد غذایی و بیمه بیکاری برای کسانی که مبتلا به کروناویروس و مدرسه و کسب و کار بستن آن موجب شده است تا به عنوان به خوبی به عنوان هدف به ارائه وعده های غذایی برای کودکان که به طور معمول ناهار در مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im