پلوسی, خواسته, افزایش بیمه بیکاری, بیمه خدمات درمانی و پرداخت مرخصی استعلاجی در محرک مقابله

مجلس نانسی پلوسی گفت: در یک جمعه نامه ای برای رتبه بندی-و-فایل دموکرات او نمی خواهد greenlight عمده coronavirus محرک مقابله با ایران مگر اینکه آن را “به شدت” افزایش بیکاری و بیمه مدیکید و گسترش پرداخت می شود و خانواده بیمار را ترک کنند.

Pelosi نوشت: به خانه دموکرات مجلس نمایندگان و سنا مشغول شدید دو حزبی مذاکرات در یک بسته محرک اقتصادی به احتمال زیاد به هزینه بیش از $1 تریلیون. رهبر اکثریت میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی راه اندازی است یک رای گیری مجلس سنا برای پیشبرد یک معامله در روز یکشنبه حتی به عنوان دو طرف ادامه داد: صحبت کردن در روز جمعه.

“ما کمیته های سخت در کار بر روی قوانین است که واقعا رویایی و سرعت عمل و شواهد مبتنی بر” پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا گفت. “آنها همچنین درگیر در گفتگو با سنا در مورد مقررات است که می تواند اضافه شده به بهبود این لایحه در مجلس سنا.”

مک کانل منتشر شد $1 تریلیون پیشنهاد روز پنج شنبه که ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک $208 میلیارد دلار وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر صنایع بزرگ از لحاظ اقتصادی صدمه coronavirus و پرداخت های مستقیم تا 1200 $برای برخی از طبقه متوسط و کم درآمد بگیر.

پلوسی است این پیشنهاد را رد کرد و گفت آن است که “نه در همه طرفدار کارگر قرار می دهد و شرکت ها پیش از کار مردم است.”

پلوسی گفت: این لایحه در مجلس سنا باید تمرکز بر “ما بازسازی زیرساخت های بهداشت و درمان در مقیاس ملی و تامین منابع برای آزمون و درمان همه است.”

دو طرف در حال مذاکره و مصالحه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اقدام به نمایندگی از رئیس جمهور تهمت مشغول است در گفتگو با پلوسی و رهبر اقلیت چاک شومر نیویورک از حزب دموکرات.

مک کانل که با هدف مقابله با اواخر امشب به طوری که کارکنان می توانند پیش نویس این اقدام روز شنبه در زمان رای گیری برای پیشبرد آن در روز یکشنبه.

نمایندگان مجلس در حال بحث که آیا به تصویب یک اندازه گیری مستقیم با پرداخت پول نقد و یا گسترش بیمه بیکاری سناتور روز جمعه گفت.

این اندازه گیری خواهد شد سوم هزینه های بسته بندی به آدرس coronavirus.

“این لوایح نمی خواهید به طور کامل” جمهوریخواه ایالت آلاسکا دن سالیوان گفت. “اما مسئله در اینجا این است که جسارت و همچنین سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>