Pelosi, تماس, دیوان عالی کشور ‘حزب هک برای تصمیم گیری در رای گیری غایب در ویسکانسین اولیه

مجلس نانسی پلوسی به نام قضات در دادگاه عالی “حزب هک” بیش از آن حکم با توجه به ویسکانسین در انتخابات در اوایل این ماه.

ویسکانسین برگزار اصلی خود را در 7 آوریل با وجود چندین پرونده های حقوقی به رای گیری به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تصمیم گیری ساخته شده راه خود را به ویسکانسین دیوان عالی کشور که حکومت در یک 4-2 تصمیم روز قبل از انتخابات که آن را بر روی بروید. همان روز دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که دولت نمی تواند تمدید رای گیری غایب در یک تقسیم 5-4 رای دادن.

“چه اتفاقی افتاد در ویسکانسین بود و بی وجدانی در بخشی از ایالات متحده دیوان عالی کشور” پلوسی روز یکشنبه گفت. “آنها خود را به حزب هک. حزب هک. دادگاه گفته بود انتخابات تا به حال به محل در آن روز دادگاه — دادگاه پایین تر — نیز گفت: هر چند باید وجود داشته باشد یک نظر برای زمان بیشتر و…. برای گرفتن و شمارش رای گیری غایب است. دیوان عالی کشور و حتی معکوس شده است.”

او ادامه داد: “آنها گیر کرده … که شما باید انجام دهید این انتخابات که روز اما هیچ جایی برای اقامت. و چرا ؟ چرا که آنها تا به حال یک هدف سیاسی. ننگین.”

چند coronavirus موارد در میلواکی شده اند به روز انتخابات از جمله یک مورد آلوده کردن یک نظرسنجی ایستگاه کارگر. رهبران سیاسی از جمله لیبریا تونی Evers و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تقسیم شدند آیا انتخابات باید صورت گیرد. بایدن در اصل حمایت از انتخابات در حال وقوع به عنوان برنامه ریزی شده اما او تغییر چشم انداز خود را یک روز پس از آن صورت گرفت گفت: “دل و روده من این است که ما باید به حال این فرد در انتخابات در وهله اول است.”

Pelosi کار کرده است نیاز به یک رای-با-پست الکترونیکی انتخابات در آینده coronavirus امداد بسته است. برخی از جمهوری خواهان در مخالفت با پست الکترونیکی-در انتخابات به دلیل نگرانی در مورد انتخابات مشروعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im