Pell-mell در هر دو مجلس به عنوان مخالف به دنبال adjournments

دور دوم بودجه, جلسه مجلس شورای اسلامی آغاز شد در یک هرج و مرج توجه داشته باشید در روز دوشنبه. رسیدگی شد و مختل با رؤسای صاحب هر دو خانه disallowing adjournment, حرکات نقل مکان کرد و با احزاب مخالف به بحث در مورد وضعیت در دهلی نو. این مرکز همچنین مورد علاقه بحث در دهلی شورش در زمان های مختلف پس از حصول اطمینان از صلح است. اما مخالفان اصرار داشت که این موضوع باید در نظر گرفته شود تا بلافاصله به عنوان ‘وضعیت قبر است’.

در Lok سبها, بی جی پی و اعضای کنگره درگیر شدند در هل دادن و تنه زدن به یکدیگر در حالی که در Rajya سبها, مخالفت اعضای یورش برده و به خوبی از مجلس خواستار استعفای رئیس اتحادیه خانه وزیر Amit Shah. کنگره Lok سبها عضو Ramya Haridas نوشته شده برای اسپیکر Om Birla که او حمله توسط یک BJP زن MP در طول هیاهو. “در تاریخ 2 مارس در 3 ساعت داخل Lok سبها من فیزیکی حمله MP Jaskaur مینا (BJP مجلس از راجستان),” Haridas گفت: در شکایت و پرسید که آیا چنین حملات در حال وقوع در او فقط به خاطر اینکه او یک زن Dalit.

مجلس موکول شد سه بار تا ساعت 4.30 بعد از ظهر به عنوان هیاهو ادامه داد. Birla ابراز درد در آنچه اتفاق افتاده است در داخل خانه در روز دوشنبه. وزیر امور پارلمانی Pralhad Joshi خواست Birla به ادامه رسیدگی است.

پیشتر کنگره نمایندگان مجلس از جمله Gaurav Gogoi, Hybi Eaden و Ravneet Singh Bittu برگزار شد تا یک بنر و حرکت به سمت BJP در حالی که اعضای حزب حاکم MP سانجی Jaiswal صحبت شد در Vivaad Se Vishwas لایحه. BJP اعضای متوقف و آنها را از حرکت به سمت خود. اتحادیه وزیران راوی شانکار پراساد و Smriti Irani سعی در ساکت کردن کاربران. اما اغتشاش ادامه داد و مجلس موکول شد تا 3 بعد از ظهر.

Birla خواسته اعضا به جمعیت هست. “این معبد از دموکراسی است. وجود دارد برخی از قوانین و سنت است. شما باید به خوبی,” او گفت:. “من شخصا pained در تحولات در خانه. شما pained. من نمی خواهم به اجرا دادرسی در چنین شرایطی…. همه باید عمدی به اطمینان حاصل شود که کرامت از خانه نگهداری می شود,” او اضافه شده است.

بزرگان با عجله به خوبی

در Rajya سبها اعضای تقریبا تمام احزاب مخالف از جمله AAP, یورش برده و به خوبی و شعارهای مطرح شده از جمله Tadipar پر Halla Bol, گلی maarna bandh karo. در صبح Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu گفت: موضوع مطرح شده در adjournment, حرکات است که قطعا مهم و سزاوار بحث گذاشته شود. “اولویت ما باید بازگرداندن حالت عادی. ما باید ببینید که در حالت عادی دوباره بازسازی شده است و پس از آن ما می توانیم بحث در مورد راه و روش جلوگیری از آن. اجازه دهید صلح ترمیم شود,” او گفت:.

رهبر مخالفان غلام نبی آزاد اسلامی گفت: این مرکز باقی مانده قطع تماشاگر و اجازه شورش اتفاق می افتد متوالی به مدت سه روز. رهبر مجلس و وزیر Thawar Chand Gehlot در مقابله با آن گفت: این بیانیه از آزاد بود بی اساس است.

هنگامی که از خانه ملاقات در 2 ساعت, معاون Harivansh اجازه توسعه منابع انسانی وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ به معرفی و صحبت در مرکزی سانسکریت دانشگاه بیل. به دوزخ ادامه داد: برای حدود نیم ساعت و معاون رئیس موکول خانه برای روز در حدود 2.30 pm.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im