Paytm پرداخت بانک همکاران با مسترکارت برای راه اندازی کارت های بدهی

PPBL ادعا می کند که 5.7 کرور بانک دارندگان حساب و 30 کرور کیف پول دیجیتال.

Paytm پرداخت بانک خواهد شد و در حال حاضر صدور مسترکارت دبیت کارت به دارندگان حساب برای فعال کردن آنها را به انجام معاملات آنلاین پرداخت در فروشگاه ها و همچنین برداشت پول نقد از خود پرداز atm. “Paytm پرداخت بانک با مسئولیت محدود (PPBL) با همکاری مسترکارت صدور مجازی و فیزیکی کارت های بدهی. برای شروع با PPBL خواهد صدور مستر کارت مجازی کارت بانکی به مشتریان جدید خود را, آنها را قادر به انجام امن معاملات آنلاین است که هر روز خرید سریع تر و ساده تر و امن تر” PPBL گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

PPBL اعلام کرده است که هدف آن به صدور بیش از 10 میلیون دیجیتال کارت بانکی در سال مالی 2020-21. “به زودی مشتریان نیز باید گزینه ای را برای درخواست فیزیکی کارت را قادر می سازد آنها را به انجام تماس با ما در فروشگاه معاملات پشتیبانی شده توسط مستر تراشه مبتنی بر فناوری است. علاوه بر این, آنها قادر خواهد بود به برداشت پول نقد در بیش از 1 میلیون دستگاه خودپرداز و پایانه های سراسر بسیاری از جهان” بیانیه ای گفت:.

اخبار مرتبط

PPBL ادعا می کند که 5.7 کرور بانک دارندگان حساب و 30 کرور کیف پول دیجیتال. “هدف ما برای ارائه حداکثر انعطاف پذیری برای مشتریان ما را انتخاب کنید مورد نظر خود را از حالت دیجیتال پرداخت و ما با همکاری مسترکارت است که در همان جهت” PPBL مدیرعامل Satish Kumar Gupta گفت.

مسترکارت و جنوب آسیا را بدست آورد جمهور Porush سینگ گفت که در حالی که پرداخت دیجیتال در حال مصرف کردن در هند در حال رشد سریع تر از بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان 90 درصد از تمام معاملات خرده فروشی هنوز در پول نقد.
“مسترکارت متعهد به دولت چشم انداز به سوخت رشد دیجیتال پرداخت. به سمت این هدف مسترکارت با خوشحالی به ارائه به طور کامل یکپارچه جهانی پلت فرم پرداخت به Paytm پرداخت بانک برای فعال کردن cardholders به دسترسی به امن ترین راه ساخت پرداخت الکترونیکی” سینگ گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de