پرداخت هنجارهای برای discoms آرام: شرکت های برق گفت: برای اطمینان از عرضه بدون وقفه

Tariffs on domestic consumers is on an average around 40% lower than that for industrial users of power.تعرفه های مصرف کنندگان داخلی است که به طور متوسط حدود 40 درصد کمتر است که برای کاربران صنعتی از قدرت است.

برای اطمینان از منبع تغذیه بدون وقفه در وسط کشور گسترده مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اتحادیه قدرت وزارت آرامش پرداخت هنجارهای برای شرکتهای توزیع برق (discoms). دولت مرکزی خواسته است تا دولت اجرا قدرت شرکت های تولید مانند NTPC و قدرت شبکه شرکت از هند با مسئولیت محدود (PGCIL) به محدود کردن عرضه به کشورهای حتی اگر discoms روشن نیست پرداخت به آنها را در زمان.

این مستند در دیده به تلفات در امور مالی دولت-اجرای discoms که پیدا کردن آن دشوار است برای ادامه قرائت تمرینات و جمع آوری پرداخت از مصرف کنندگان است. به مسائل بدتر برای discoms خود درآمد دیده می شود به کاهش در حساب های پایین تر استفاده بالا پرداخت مصرف کنندگان مانند راه آهن صنعتی و تجاری کاربران است. هر چند بخش خانگی مصرف بیش از یک سوم از برق لوازم, آن است که صلیب یارانه های صنعتی و تجاری به کاربران از برق است. تعرفه های مصرف کنندگان داخلی است که به طور متوسط حدود 40 درصد کمتر است که برای کاربران صنعتی از قدرت است.

اخبار مرتبط

قدرت وزارت نیز به کارگردانی مرکزی برق کمیسیون تنظیم مقررات به ارائه یک توقف سه ماه به discoms به پرداخت به نیروگاه و نه به وضع مالیات پرداخت اواخر surcharges. دولت باید خواسته شده است که موضوع مشابه جهت به قدرت دولتی تنظیم کننده. علاوه بر این کوانتومی از پیش پرداخت که discoms نیاز به ارائه به عنوان امنیت شده است به نصف کاهش می یابد تا 30 ژوئن. اتحادیه قدرت وزارت به اجرا بود نامه های اعتباری (LC) مکانیزم از ماه اوت سال 2019 ساخته شده است که آن را اجباری برای discoms به موضوع پیشرفت LCs ارزش کل ارزش قدرت عرضه می شود. در حال حاضر LCs می تواند 50 درصد از ارزش برق است.

آرامش امنیت پرداخت هنجارهای دیده می شود مانع از بهبود تدریجی ثبت شده در discoms’ نظم و انضباط پرداخت پس از اجرای LC ساز. بدون پرداخت به موقع به شرکت های تولید قادر به خرید زغال سنگ است که می تواند تهیه شده تنها در پرداخت تحت زغال سنگ هند با مسئولیت محدود را حمل پول نقد و سیاست. خصوصی تولید قدرت به دنبال مشابه پرداخت تسهیلات از دولت است. “با برآمدگی در حدود 40,000 تومان کرور روپیه از مطالبات این تقدیر به توزیع آب و برق و بدون هر گونه پشت به پشت بسته برای ژنراتور موظف است به اخلال در تغذیه” Ashok Kumar Khurana, مدیر کل انجمن تولید قدرت گفت: FE. “بنابراین مشابه مقدرات معوق سیستم پرداخت به زغال سنگ و راه آهن و انتقال مربوط به disbursal discom پرداخت— نیاز به ارائه به IPPs,” Khurana اضافه شده است.

تاخیر در پرداخت مختل شرکت های تولید توانایی را به سرویس بدهی و اگزوز کار خود سرمایه است. این منجر به کاهش رتبه اعتباری و نرخ های بهره بالاتر. Overdues — پرداخت به طور پیش فرض از 60 روز یا بیشتر — از discoms به تولید قدرت شد و در Rs 76,192 کرور روپیه در ماه ژانویه در پایان با توجه به دولت Praapti پورتال.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de