دیگر از دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی این شرکت را نیز باز کردن فروشگاه ها در کلکته بنگلور و بمبئی فرودگاه.

Baba Ramdev-led Patanjali آیورودا ramping تا خرده فروشی خود را با حضور در فرودگاه های بزرگ در سراسر کشور و تمام مجموعه به منظور بالا بردن پرده در بزرگترین خروجی در هند فردا در دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی. رسانه ها باز خواهد شد و با مشارکت JHS Svendgaard خرده فروشی سرمایه گذاری های Pvt با مسئولیت محدود است یک شرکت تابعه از JHS Svendgaard آزمایشگاه با مسئولیت محدود. آخرین Patanjali فروشگاه در سراسر از 1000 فوت مربع در ترمینال 3 بین المللی خروج از ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی و همان خواهد بود افتتاح by Baba Ramdev و Hardeep سینگ پوری, وزیر, Civil Aviation, SK Tijarawala, Patanjali سخنگو گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

دیگر از دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی این شرکت را نیز باز کردن فروشگاه ها در کلکته بنگلور و بمبئی فرودگاه. بر خواسته اگر آن را امکان پذیر خواهد بود برای باز کردن فروشگاه های جدید در میان مداوم اقتصادی, رکود, SK Tijarawala گفت که “این بخشی از استراتژی شرکت برای راه اندازی فروشگاه جدید”.

اخبار مرتبط

JHS خرده فروشی در حال حاضر عامل Patanjali فروشگاه در دهلی نو Chandigarh و ریپور فرودگاه. از طریق این سرمایه گذاری امید شرکت برای ترویج هندی آیورودا. “ما در حال توسعه یک شبکه گسترده از Patanjali فروشگاه ها در سراسر هند فرودگاه. آن است که تلاش های ما برای ترویج هندی آیورودا در سطح جهانی با هدف قرار دادن دروازه هند و ساخت نام تجاری Patanjali در دسترس همه مسافران ملی یا خارجی” Nikhil Nanda مدیر عامل در JHS Svendgaard آزمایشگاه با مسئولیت محدود, گفت:.

در ضمن Dabur است که یکی از رقبای اصلی از Patanjali به تازگی گفت که این رقابت ها از Baba Ramdev را Patanjali آیورودا نرم است. رقابتی شدت Patanjali است فروکش CNBC TV-18 گزارش Dabur عنوان کرد و گفت: به تازگی. Patanjali آیورودا محدود تاسیس شد توسط Baba Ramdev در سال 2006 همراه با Acharya Balkrishna. این FMCG شرکت واحدهای تولیدی در بسیاری از شهرهای هند مانند هریدور (Uttarakhand) Nagpur (Maharashtra) و Tejpur (آسام). Patanjali انتظار گردش مالی 35,000 تومان-40,000 تومان کرور روپیه با سال مالی آینده 2020-21 یوگا گورو Ramdev گفت: به تازگی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی