حزبی نبرد بیش از coronavirus کمک مراکز بیمه بیکاری

نبرد بیش از مزایای بیکاری می تواند در خنثی کردن دو حزبی معامله در دور جدید فدرال coronavirus کمک.

مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها در این هفته را رد کرد و پیشنهاد شناور غیررسمی توسط جمهوری خواهان مجلس سنا و مقامات کاخ سفید برای ارائه حدود 200 دلار اضافی هفتگی فدرال بیکاری پرداخت به عنوان بخشی از یک کلی coronavirus بسته کمک.

بیکاری پرداخت پیشنهاد اگر امضا و به قانون نشان دهنده حدود 400 دلار کاهش هفتگی از زمان 600 $در هر هفته در گسترش منافع است که به پایان این ماه است.

دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه 600 دلار در حالی که جمهوری خواهان به طور گسترده رد $600 گسترش زیرا در بسیاری از موارد از آن به کارگران پرداخت می شود بیشتر به ماندن در خانه نسبت به بازگشت به شغل خود.

جمهوری خواهان اعلام کرده اند که بازگشت مردم به کار و بازگشایی اقتصاد در میان ستون های خود را به $1 تریلیون coronavirus بسته کمک آنها طرح به پرده در روز دوشنبه.

ایران با اندازه گیری است که به منظور خدمت به عنوان یک باز پیشنهاد چه خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به مذاکرات دشوار با دموکرات ها که به دنبال حداقل $3.4 تریلیون دلار در coronavirus کمک های اولیه پس از عبور از خود را 3 تریلیون دلار در لایحه ممکن است.

مزایای بیکاری ارائه است که شاید بزرگترین نقطه چسبیده.

مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا است budging در $600 شکل استدلال که مقدار بیکار افراد نیاز به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و مسکن و ساخت این پرونده که دو سال پیش با تصویب قانون به بریده بریده مالیات شرکت.

“این ضروری است برای رفاه و آمریکا” کالیفرنیا از حزب دموکرات به خبرنگاران گفت: جمعه. “چه جمهوری خواهان و کاخ سفید را در برابر خانواده های شاغل در کشور ما است که آنها غبطه خوردن آنها را 600 دلار در لازم روزی.”

دموکراتیک و موقعیت است که به احتمال زیاد برای تولید یک حزبی بن بست به عنوان دو طرف شروع چکش کردن یک معامله است که می تواند عبور هر دو حزب دموکرات به رهبری خانه و دستگیری رهبری سنا و همچنین برنده مغلوب ساختن پیشی جستن امضای اوایل ماه اوت زمانی که کنگره تنظیم شده است به موکول کردن برای تابستان.

جمهوری خواهان و تهمت شده اند تا حد زیادی متحد در مخالفت با 600 $در هر هفته فدرال پرداخت.

جمهوریخواهان مذاکره کنندگان را توسعه داده اند یک پیشنهاد بستن دور بعدی گسترش مزایای بیکاری به فرد حالت بیکاری سیستم.

این طرح را تخصیص مزایا بر اساس یک کارگر دستمزد فعلی که در نتیجه کارگران از دریافت سود به ارزش حدود 70 درصد از زمان پرداخت, مقامات کاخ سفید و قانونگذاران گفت.

اوباما گفت: به منظور بازگشایی اقتصاد کسب و کار باید نه تنها ابزار برای انجام این کار با خیال راحت بلکه انگیزه ای برای کارگران به بازگشت به شغل خود.

“شما نمی خواهید به کسب و کارهای کوچک برای باز کردن اگر مردم در پرداخت پول بیشتر به آمده به کار” ایالت ریک اسکات, فلوریدا, حزب جمهوری خواه و دولت سابق فرماندار گفت. “شما نمی تواند انجام دهد.”

اسکات و بقیه از ایران با پشتیبانی یک ارائه ارائه دعوی مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار مدارس و مراکز بهداشت و درمان که اسکات گفت: “می خواهم کسب و کار و بازگشت به کار سریع تر حرکت اقتصاد به عقب و حرکت مردم به کار سریع تر” از مزایای بیکاری. دموکرات ابراز مخالفت با طرح دعوی در دادگاه محدودیت.

منافع و مسئولیت حفاظت از ارائه در میان ده ها تن از موارد هزینه است که نیاز به مصالحه بین دو طرف است.

سنا اوباما لایحه را فراهم می کند $200 میلیارد دلار برای دور جدیدی از بخشایش وام برای برخی کسب و کارهای کوچک و یک دسته جدید از $1,200 محرک چک هدفمند به افراد با درآمد کمتر از $40,000.

دموکراتیک لیست شامل بودجه به قید وثیقه از ایالات متحده و دولت برنامه های بازنشستگی به عنوان به خوبی به عنوان “hazard pay” برای برخی از کارگران و نیم تریلیون دلار برای کمک به آمریکا و دولت های محلی در مقابله با از دست دادن درآمد است که به دنبال coronavirus مستندات. دموکرات ها را ارائه محرک چک برای کسانی که درآمد تا $75,000.

حزبی تفاوت به گسترش آموزش و پرورش به عنوان به خوبی. جمهوری خواهان پیشنهاد $105 میلیارد دلار برای مدارس و کالج ها برای بازگشایی با خیال راحت در صدر دموکرات اولیه تقاضا در ماه مه برای 100 میلیارد دلار.

پلوسی روز جمعه به خبرنگاران گفته است که نه خانه و نه در مجلس سنا پیشنهاد این است که تقریبا به اندازه کافی برای مدارس به کار گیرند و او را بپرسید و خیلی بیشتر.

“ما احتمالا نیاز به حداقل دو که بسیار برای آموزش و پرورش” پلوسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im