جزئی امداد: در گذشته فرایند مازاد به نصف متحده GST کسری در FY20

gst, gst collectionناخالص GST مجموعه به طور متوسط در Rs 1.02 لاخ کرور/ماه در آوریل-مه دوره است.

این مرکز استفاده خواهد شد در مورد 28,000 تومان کرور روپیه از Rs 47,271 کرور جذب شده توسط این صندوق تثبیت هند در FY18-FY19 دوره به عنوان ” مازاد درآمد از GST جبران فرایند به کاهش خارجه دولت GST کمبود درآمد در FY20. حتی بعد از این ایالت’ GST درآمد (SGST) در FY20 خواهد شد برخی از 28,000 تومان کرور روپیه از سطح آنها را به دست زیر 14% ‘تضمین شده’ رشد سالانه فرمول.
برخی از 20 ، 000 تومان کرور روپیه از مازاد که ادغام با CFI استفاده شد به پل متحده کسری در ماه های آخر FY19.

با توجه به شکاف گسترده ای بین GST صندوق جبران خسارت و اعتبارات مورد نیاز برای جبران متحده GST کمبود درآمد شده است وجود دارد قابل توجه اصطکاک بین مرکز و دولت در ماه های اخیر. در حالی که متحده می خواستم این مرکز برای پاسخگویی به آن “قانون اساسی تعهد’ مرکز باقی مانده دوسوگرا در مورد چگونه این موضوع خواهد بود پنجه. شفافیت در مرکز ایستاده پدید آمده که در بودجه سخنرانی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: “این تصمیم به انتقال به GST صندوق جبران خسارت توازن ناشی از مجموعه ای از سال (2017-18 و 2018-19) در دو قسط. از این پس نقل و انتقالات خود را به صندوق خواهد بود فقط محدود به مجموعه ای از راه GST جبران cess.”

اخبار مرتبط

برخی از کشورهای در حال تهدید به حرکت دیوان عالی کشور در برابر مرکز تصمیم گیری است. کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق گفت: دولت خواهد رویکرد apex دادگاه طبق ماده 131 به امن در انتظار GST جبران خسارت از مرکز. West Bengal وزیر دارایی Amit میترا گفته بود که آن را برای دولت مرکزی به طراحی یک مکانیزم برای پرداخت غرامت به کشورهای تحت GST اگر صندوق راه اندازی به منظور فرار خشک و با توجه به سکوت قانون مربوطه در جایگزین مکانیزم.

از Rs 47,271 کرور شخم زده از CFI تومان 41,624 کرور در حال حاضر شده است به توزیع متحده است. تعادل به احتمال زیاد خواهد پرداخت در ماه مارس رسید.


تضمین سطح SGST درآمد در سال مالی جاری تومان است 6.70 لاخ کرور. مرکز بودجه GST درآمد (CGST جبران خسارت فرایند) با توجه به تجدید نظر در برآورد تومان است 6.12 لاخ کرور روپیه در برابر تخمین اولیه (BE) از Rs 6.63 لاخ کرور.

ناخالص GST مجموعه به طور متوسط در Rs 1.02 لاخ کرور/ماه در آوریل-مه دوره است. مجموعه کاهش یافت و محزون می خوانی کوتاه از برآورد در اوایل ماه اما این برداشت که در ماه دسامبر-ژانویه. انتظار می رود که با درایو تهاجمی برای افزایش درآمد با محدودیت های بی مورد ورودی اعتبار مالیاتی ادعا و بهبود انطباق این مجموعه خواهد بود به اندازه کافی قوی در فوریه-مارس دوره برای مرکز پاسخگویی به تجدید نظر در برآورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im