Hemant Kanoria رئیس Srei زیرساخت های سرمایه گذاری

اگر چه دولت چشم انداز روشنی برای زیرساخت های سرمایه گذاری در محیط به مدت طولانی در آنجا باقی مانده است برخی از موانع برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیرساخت ها در کوتاه مدت بریم Hemant Kanoria رئیس Srei زیرساخت های سرمایه گذاری. در مصاحبه با Mithun Dasgupta, Kanoria می گوید: بودجه پیشنهادی برای تمدید جزئی تضمین اعتبار طرح خواهد شد به طور کامل حل مشکل نقدینگی برای NBFCs. گزیده ای…

دولت گفت: روشن است در مورد تعهد خود را نسبت به سرمایه گذاری در زیرساخت های. اما آیا شما فکر می کنم که بودجه نتوانسته است به منظور تشویق سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیرساخت ؟

دولت به یک چشم انداز روشن برای سرمایه گذاری در زیرساخت های متوسط به مدت طولانی است. اما در کوتاه مدت وجود دارد برخی از موانع است که دولت آگاه است و آگاهانه در تلاش برای آدرس. ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل به جریان نقدینگی معمای و احیای جریان اعتبار به اقتصاد است. ما امیدواریم که دولت به زودی اطلاعیه به آدرس این مسائل است. که به تشویق سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش زیرساخت. زیرساخت های تامین مالی و سرمایه گذاری مستلزم یک چشم انداز بلند مدت با وضوح مطلق در زنده ماندن نقدینگی اختلاف redressal و مناسب خروج زمان بندی. اعتماد به نفس از سرمایه گذاران و موسسات مالی و اعتباری/بانک های تقویت شده اگر همه بالا هستند و عملکرد در همگام. اما در این مقطع وجود دارد برخی از شکاف.

اخبار مرتبط

آیا بودجه آدرس برخی از نگرانی NBFC بخش به خصوص گسترش جزئی تضمین اعتبار طرح ؟

در حالی که بودجه قطاری دولت متوسط تا دراز مدت چشم انداز ما امیدواریم که که بیشتر اقدامات برای رسیدگی به موضوع نقدینگی در کوتاه مدت به زودی اعلام خواهد شد. به نظر من بخشی از تضمین اعتبار طرح خواهد شد به طور کامل حل مشکل نقدینگی. پرتفوی وام همانطور که در 31 مارس 2019 تنها واجد شرایط برای جزئی تضمین اعتبار طرح. این مهلت باید تمدید بیشتر و جدید وام آورده شود باید تحت پوشش این طرح است.

نظر شما در حرکت به بیشتر شامل NBFCs به خالص از SARFAESI عمل می کنند ؟

طبق بودجه 2015-16 تنها NBFCs ثبت شده با بانک مرکزی هند (RBI) و با حداقل اندازه دارایی تومان 500 کرور روپیه شد واجد شرایط برای گرفتن SARFAESI مسیر برای استرداد دارایی ارائه وام اندازه بود حداقل Rs 1 کرور. این شرایط تا به حال از مطالعه حذف بسیاری از NBFCs از مصرف این مسیر است. در بودجه امسال حداقل اندازه دارایی بیماری آورده شده است را به 100 تومان کرور روپیه و حداقل اندازه وام آورده شده است را به 50 تومان lakh از Rs. 1 کرور. این به طور موثر اجازه می دهد تا تعداد بیشتری از NBFCs به سود SARFAESI مسیر. این حرکت خوش آمدید گام آن را به عنوان انتظار می رود برای بهبود وام.

آیا شما انتظار می رود جریان اعتبار برای احیای در کوتاه مدت? اگر نه چرا ؟

ما نیاز به بانک ها را تشویق به راه اندازی مجدد وام. در این برهه بانکداران نگران هستند در اعطای وام با توجه به دستورالعمل های دقیق و ترس از حساب و رفتن بد است. وقتی که رفتن سخت می شود برای وام گیرندگان و وام دهندگان باید ارائه پشتیبانی از طریق عملی قطعنامه برنامه. اگر مشتری سیار قرض دهنده باید شروع مناسب اقدامات قانونی; اما چنین مواردی نادر هستند و احتمالا حساب برای تنها 1 تا 2 درصد. از این رو ما نیاز به تغییر طرز فکر ما; اکثریت در سیستم نمی ارتکاب تقلب و ما باید برای ایجاد یک رابطه اعتماد. به عنوان وام دهندگان هنگامی که ما در حمایت از وام گیرندگان در پایین چرخه سپس پول ما امن است به عنوان وام گیرنده است که قادر به بیرون آمدن از این وضعیت نامطلوب. تنظیم کننده باید با در نظر گرفتن بررسی های موجود NPL هنجارها در نظر در حال حاضر وضعیت اقتصادی.

آمدن به Srei خواهد شد که تمرکز خود را بر منطقه برای رشد ؟

برای چند سال گذشته تمرکز ما شده است به رشد تجهیزات ما سرمایه گذاری نمونه کارها. ما شاهد سکوت بهبود در تقاضا برای تجهیزات است که تا به حال کاهش یافته است توسط 25-30 ٪ در چند سال گذشته به ویژه پس از IL&FS قسمت. دولت ضبط از رکود در زیرساخت های سرمایه گذاری و اقتصاد است. بنابراین ما مطمئن هستیم که تقاضا را انتخاب کنید تا به زودی با اعطای جدید EPC قرارداد.
همچنین Srei مدیره در 2014-15 حال تصمیم گرفته شده که آن را به تدریج کاهش زیرساخت های تامین مالی پروژه نمونه کارها در طول سال با توجه به افزایش خطرات در این بخش است. ما جانبازان در زیرساخت های تامین مالی بخش و آن را غم انگیز خواهد بود اگر ما را گشت و در زمان مناسب.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im