پدر و مادر مبارزه با امکان کلاس های آنلاین این سقوط

پدر و مادر و معلمان در حال تلاش برای آماده شدن برای این احتمال که مدرسه آنلاین خواهد شد در این پاییز.

“من وحشت زده صادقانه” Kristienne یک مادر از سه از کارولینای شمالی گفت: واشنگتن آزما. “من می دانم که من دختر دوست مادر است که پدر و مادر تنها ضروری کارمند و آمدن به خانه هر روز و هر ساعت هزینه هر شب به کمک دو فرزند با والدین کمک کند.”

ترس از کلاس های آنلاین در این پاییز است که نگه داشتن یک مادر اقامت در خانه مادر دوباره از نیروی کار است. “من برنامه ریزی شده بود در بازگشت در برخی از ظرفیت اما واقعا واقع بینانه نیست اگر من را مجبور به قرار دادن دو جوان به یک روز مراقبت در طول روز” کتی 37 ساله و مادر سه گفت: واشنگتن آزما. گمنامی اعطا شد به پدر و مادر و معلمان که اظهار نظر برای این مقاله.

تعطیلی مدارس در طول همه گیر مبتلا 55.1 میلیون دانش آموزان و ایجاد وحشت در میان پدر و مادر و معلمان که تا به حال ترتیب دادن زندگی خود را برای رسیدگی به تغییر ناگهانی.

دانش آموزان را ندارد و تنها آنهایی که به خانه فرستاد. میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست طول coronavirus. پدر و مادر تا به حال به مبارزه برای پرداخت صورتحساب در حالی که تلاش برای کمک به کودکان خود را با مدرسه.

“من تو را دیدم بسیاری از والدین دیگر تلاش هر دو با تکنولوژی مسائل مانند اتصال به اینترنت و یا نداشتن تجهیزات مورد نیاز آنها را به عنوان به خوبی به عنوان در واقع پیدا کردن زمان برای آموزش این مواد به کودکان و نوجوانان” گفت: Rachelle, یک معلم جایگزین از تگزاس.

“پدر و مادر تاکید کرد, گفت:” کارن 51 ساله معلم مهد کودک از کارولینای شمالی است. “من می دانم که بچه ها بودند حوصلگی در اطراف به طوری که پدر و مادر می تواند کار کند.”

رئیس جمهور تهمت است اصرار مدارس برای بازگشایی این سقوط اما پدر و مادر و معلمان هنوز هم بحث نحوه رسیدگی به این ویروس.

شهر نیویورک مدارس دولتی اعلام کرده اند که آنها به طور کامل بازگشایی این سقوط, شهردار, بیل د Blasio است گفت: اگر چه نهایی تنظیم منوط به این جهت از دولت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. در اعلام برنامه مدرسه خواهد بود ترکیبی از آنلاین در کلاس آموزش مجازی. کلاس های درس را بیش از 12 نفر در اتاق. این طرح هنوز ترک پدر و مادر در تلاش برای کمک به کودکان خود را با درس آنلاین و یا برای پیدا کردن مراقبت از کودکان در حالی که آنها در محل کار هستند.

Kristienne قادر به دریافت کمک از مادر به حقه بازی بچه های خود را’ تحصیل. Kristienne مادر در زمان یکی از دختران او را که انجام شده بود نسبتا خوبی با آموزش آنلاین و Kristienne با او کار می کرد دختر دیگر که دارای یک ناتوانی در یادگیری. “وجود دارد یک هفته مادر من اقدام به گرفتن هر دو دختر فقط برای دیدن اگر او می تواند آن را انجام دهد. آن را بیش از حد بود,” او گفت:.

برخی از روز Kristienne یا مادر خود را صرف اکثریت از روز کمک به دختران خود آموزش و پرورش است. با “دختران شروع کار خود را در ساعت 9 صبح و شکستن فقط برای ناهار و حمام من و مامان نشستن در جدول با آنها کل زمان مصرف آن را 10 ساعت” Kristienne گفت.

آن را سخت به نگه دارید تا با برنامه های درسی برای کودکان و سخت در پدربزرگ و مادربزرگ Kristienne گفت. “آنها قرار است قادر به لذت بردن از نوه و بدون این نوع از مسئولیت. نه به ذکر است من کار 40 ساعت در هفته دوباره و حتی کمتر زمان به کمک و برنامه های درسی.”

یک کودک دهانه توجه کوتاه باعث می شود در خانه یادگیری دشوار است برای بسیاری از.

“تحصیل آنلاین است برای همه نیست” کتی گفت. “من بسیار نگران آن به صورت ابتدایی-سن کودکان و نوجوانان بسیاری از شما فقط نمی تواند موفق شود.”

کتی شوهر نامنظم چت روم. آن است که غیر ممکن است برای کتی برای رفتن به نیروی کار در این سال مانند او امیدوار بود و او در حال برنامه ریزی در کشیدن او جوانترین از مدرسه اگر آن را پیاده سازی یادگیری ترکیبی.

کتی گفت که بسیار سخت است برای “حقه بازی” خود را به عنوان جوانترین “او بیشتر نیازمندان و دست از دو نفر دیگر که مسن تر هستند و می توانند همه چیز خود به خود.” جوانترین خواهد او را منحرف کردن کودکان بزرگتر از خود کار است که یکی از دلایل که چرا او نمی خواهد او را بکشد مسن تر بچه ها از مدرسه است.

در این بیماری همه گیر هزاران نفر از معلمان مجبور شده اند حاضر با قبل از آموزش است. اگر چه وجود دارد یک مبارزه سوئیچینگ آنلاین برای برخی از معلمان از آنها قادر به کمک به دانش آموزان خود را با این تغییر و با مشق شب.

“آن را بسیار سخت برای ما, اما ما یک تکنولوژی زرنگ و دانا خانواده” گفت: Rachelle تگزاس معلم. Rachelle شد قادر به کمک به فرزندان خود را همراه با برخی از دوستان خود’ کودکان با مشق شب.

“آن را در زمان بسیار کمی از تعادل ما برنامه های من و همسرم در حال معلمان پس از اولیه تنظیم است که خانه و مدرسه بودند همان محل” جیمی, مادر سه از پنسیلوانیا گفت: واشنگتن آزما.

اگر چه معلمان ممکن است تا به حال یک زمان آسان تر تنظیم با فرزندان خود در این بهار آنها تشخیص می دهد که بسیاری از والدین تلاش شد در طول این زمان و نیاز به برنامه ریزی برای سقوط.

“پدر و مادر … سخت است چرا که اگر آنها کار آنها نیاز به پیدا کردن کسی برای مراقبت از بچه ها و مطمئن شوید که آنها در حال انجام کار خود را. آن مقدار زیادی از فشار بر پدر و مادر, اما آنها زمان برای آماده سازی به عنوان آنها همه می دانیم که این یک احتمال است” کارن گفت.

طول موج خاموش شدن ناگهانی در بهار 60 درصد از پدر و مادر نمی باید هر گونه کمک به مراقبت از کودکان خود را بر اساس یک نظرسنجی از گروه مشاوره بوستون. آن است که رفتن به سخت را برای بسیاری به پیدا کردن کمک برای پاییز بدون در نظر گرفتن زمان آنها را برای آماده سازی در حال حاضر.

پدر و مادر باید در حال حاضر به بحث در مورد برنامه ریزی برای سقوط اگر آموزش آنلاین ارائه شده است دوباره Rachelle گفت. “من فکر می کنم که این مدارس می تواند آماده سازی معلمان و والدین بهتر است جلوتر از زمان, اما من نمی دانم که چگونه است که یا باید” او گفت:.

خواهر و برادر بزرگتر نیاز به کمک پدر و مادر خود را با خواهر و برادر کوچکتر کارن گفت. “پدر و مادر از بچه های جوان باید کار سختی … به خصوص اگر آنها کار می کنند. کسی برای کمک به آنها را آنلاین با کار و meetups,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *