پدر و مادر نگران coronavirus تعطیلی مدارس برساند دانش آموز آموزش و پرورش

مدارس بسته در سراسر کشور ترک بسیاری از والدین در مورد فرزند خود آموزش و پرورش است.

تقریبا هر مدرسه در این کشور تصمیم گرفتند به نزدیک به جلوگیری از گسترش coronavirus. بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد سهشنبه توسط گالوپ 42 درصد از والدین نگران هستند که تصمیم می تواند شیرین کاری کودک خود آموزش و پرورش از جمله 15 درصد است که “بسیار نگران است.” یک سوم از پاسخ دهندگان گزارش شده است که آنها “نه بیش از حد نگران” در مورد وضعیت تاثیر منفی آموزش فرزند خود را در حالی که 26 درصد هستند “نگران نیست در همه.”

نگرانی در مورد یک اثر منفی بر دانش آموزان بود بیشتر شایع در پدر و مادر که به عنوان دموکرات و نه جمهوریخواه با 49% نگران و 33% نگران بود. پنجاه و نه درصد از nonwhite پدر و مادر ابراز نگرانی در مورد وضعیت در حالی که 36 درصد از سفید پدر و مادر احساس به همان شیوه.

مدارس سراسر کشور را انتخاب و گزینه های مختلف برای آموزش کودکان در دوران بیماری همه گیر. پدر و مادر گزارش شده است که 70 درصد از کودکان شرکت کننده در فاصله آنلاین آموزش گزینه های. بیست و شش درصد گفت: آنها در مدرسه در منزل با یک برنامه درسی آنها ایجاد شده و در حالی که 16 درصد گزارش شده است که فرزند خود را تحت آموزش آنلاین رایگان است که همراه با خود به مدرسه عادی. برخی از والدین گزارش روش های متعدد از آموزش فرزند خود را.

اگر چه بسیاری از والدین نگران فرزند خود آموزش و پرورش در طول همه گیر بسیار کمی گزارش شده است که آنها می خواهند سال تحصیلی تمدید به تابستان است. بیست و هفت درصد از والدین احساس می کنند که مدارس باید کشش به تابستان است. فقط 2% می خواهید سال تحصیلی به پایان آن در تاریخ به طور منظم اما بر این باورند که دانش آموزان باید تکرار درجه بعدی سال است.

همانطور که برای پدر و مادر که نمی خواهید سال تحصیلی به خونریزی به تابستان 48 درصد بر این باورند دانش آموزان باید تا پایان سال در تاریخ برنامه ریزی و تحصیلات تکمیلی به بعد سطح کلاس تا زمانی که تمام آموزش از راه دور مورد نیاز مواجه شد. بیست و دو درصد گفت: دانش آموزان باید فارغ التحصیل به بعد سطح کلاس حتی اگر دانش آموزان نیست کامل اختصاص داده شده ترم.

نظرسنجی گالوپ از شامل نتایج حاصل از 1,870 ساکن در ایالات متحده که تا به حال حداقل یک کودک در مهد کودک از طریق 12 درجه است. نظرسنجی انجام شده از مارس 24-29 و تا به حال یک حاشیه خطا از پنج درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im