وحشت خرید بازدید سنگاپور پس از هشدار ویروس مطرح

اضطراب سنگاپور خریداران و تشکیل صف های طولانی در فروشگاه های مواد غذایی در روز شنبه و پاک قفسه از موارد ضروری پس از شهرستان دولت مطرح آن هشدار سطح بیش از چین شیوع کروناویروس.

پس از در حال ظهور در اواخر سال گذشته این ویروس به کشته شدن بیش از 700 نفر و آلوده بیش از 34000 نفر در چین و گسترش به بسیاری از کشورهای دیگر.

سنگاپور که گزارش 33 موارد مطرح شده در آن سطح هشدار جمعه به “نارنجی” — همان است که در طول مرگبار سارس در سال 2003 شیوع نشان می دهد این ویروس شدید عبور می کند و به راحتی بین مردم است.

اعلام این خبر باعث وحشت در شهر-دولت از 5.7 میلیون شروع اواخر جمعه با خریداران — بسیاری از پوشیدن ماسک — عجله برای انبار کردن اقلام از جمله برنج و رشته فرنگی و کاغذ توالت.

تصاویر گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد قفسه های خالی در برخی از فروشگاه های چرخ دستی پر از کالا و صف های طولانی در شمارنده که در ادامه به شنبه.

“من می ترسم که اگر آنها بیشتر بالا بردن سطح هشدار ما نمی خواهد بود قادر به بیرون رفتن” 50 ساله و خانه دار است که نمی خواهم به, نام, به خبرگزاری فرانسه گفت پس از خروج از یک فروشگاه مواد غذایی است.

بالاترین سطح در سنگاپور چهار نقطه مقیاس برای مقابله با شیوع بیماری است “red” یکی بالاتر از “نارنجی”. وجود دارد اما کافی سهام از دیگر موارد مانند میوه و گوشت و ماهی و الکل است.

دولت خواست آرام با تجارت وزیر چان چون آواز خواندن گرفت و گفت که بدون نیاز به عجله کردن برای خرید بسیار مهم منابع. “وجود دارد هیچ خطر از ما در حال اجرا یک کمبود مواد غذایی ضروری و یا آیتم های خانگی” نوشت: Facebook.

سنگاپور مطرح شده در آن سطح هشدار در میان تعداد فزاینده ای از ویروس موارد در شهروندان با هیچ سفر اخیر تاریخ به سرزمین اصلی چین و شناخته شده لینک کلیک کنید برای عفونت های قبلی.

هنگ کنگ نیز با برخورد با یک موج وحشت-خرید در روزهای اخیر آن را به عنوان به دنبال نبرد ویروس با قفسه های سوپر مارکت غالبا خالی از مهم کالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de