همه گیر ضروری خواهد کسری بودجه از $2T به $5T اقتصاددانان می گویند

اقتصاددانان می گویند که دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس همه گیر می تواند و باید حداقل دو سالانه کسری 2 تریلیون دلار و یا بسیار بالاتر است.

“وجود دارد بالقوه برای کسری بودجه به آمار 10 درصد از تولید ناخالص داخلی, و من می خواهم بگویم نسبتا به احتمال زیاد یکی از” Jared برنشتاین گفت: واشنگتن آزما.

برنشتاین بود ارشد اقتصادی و مشاور معاون رئیس جمهور جو بایدن از سال 2009 تا 2011 است و در حال حاضر یک عضو ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست چپ-از-مرکز فکر می کنم تانک.

با تولید ناخالص داخلی در حدود 22 تریلیون دلار در سال 2019 یک کسری که اندازه می تواند مقدار به بیش از 2 تریلیون دلار.

در طرف دیگر سیاسی راهرو داگ Holtz-Eakin که رئيس جمهور از مرکز-راست اقتصادی اتاق فکر آمریکایی اقدام فروم و مدیر سابق حزبی دفتر بودجه کنگره نیز پیش بینی کسری بودجه به تولید ناخالص داخلی نسبت 10% برای سال 2020 اگر نه بالاتر.

“ده پایین تر است, محدود است,” او گفت: واشنگتن آزما.

کاهش کسری حساب جاری به تولید ناخالص داخلی است و فقط کمتر از 5 درصد به CBO به عنوان کسری انتظار می رود که در مجموع بیش از 1 تریلیون دلار در این سال است.

واشنگتن در حال حاضر به تصویب دو ضد coronavirus اسکناس در مجموع حدود 110 میلیارد و آماده یکی دیگر از قطعه ای از قانون هزینه حداقل $1 تریلیون. این صورتحساب پرداخت نشده و حداقل دو اندازه از کسری بودجه این سال است. اگر کنگره و دولت تصویب صورتحساب اضافی که جبران آنها اضافه خواهد شد بیشتر به در حال حاضر انفجار کسری.

هنوز هم اقتصاددانان از همه راه راه گفت: واشنگتن آزما که واشنگتن باید خود را با نگرانی کاهش کسری آن را به عنوان مبارزه جهانی با بیماری همه گیر.

“این زمانی است که ما باید اجرا کسری” Holtz-Eakin گفت.

برنشتاین گفت که “این تضاد به محرک برای جبران هزینه های آن” و اضافه کرد که “این اقدامات موقت مانند این است که ایجاد شکاف مالی و … آن را دائمی اقدامات است که گسترش شکاف بین آنچه که شما و آنچه شما صرف.”

مقررات با هدف مهار coronavirus موقتی هستند.

برنشتاین نیز اشاره کرد که طی رکود اقتصادی کسری بودجه به تولید ناخالص داخلی نزدیک 10 درصد قبل از اینکه در نهایت کاهش به حدود 2.5% پس از بحران به پایان رسید.

“در شرایط عادی خود را کسری می رود تا در رکود اقتصادی و پایین می آید در بهبود,” او گفت:.

کسری بودجه به تولید ناخالص داخلی معمولا افزایش می یابد در طول زمان از اقتصادی گرفته است. اولیور بلانچارد سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول که در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه پترسون برای اقتصاد بین الملل, به تازگی هشدار قانونگذاران ایالات متحده در توییتر در برابر تبدیل شدن به “نازک نارنجی” در مورد استفاده از تامین مالی کسری بودجه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بلانچارد تشبیه فعلی مبارزه با ویروس به رفتن به جنگ او برجسته شده است که کسری بودجه به تولید ناخالص داخلی فرار به عنوان بالا که 26 درصد در طول جنگ جهانی دوم است.

ارقام مشابه امروز خواهد حاکی از کسری حدود 5 تریلیون دلار بود.

اقتصاددان رابرت سرخ سابق اقتصاددان ارشد در دوپانت گفت که محرک صورتحساب باید کسری بودجه تامین می شود تا سیگنال های بازار اوراق قرضه برای مسئولیت مالی.

“من فکر می کنم بازار اوراق قرضه به شما خواهد گفت که ما نیاز به توقف انجام بسته های مشوق و نگرانی در مورد کسری بودجه,” او گفت: واشنگتن آزما.

سرخ گفت که او فکر می کند اگر عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه بازدید 3 ٪ و پس از آن کنگره باید به نوبه خود توجه خود را به کاهش کسری بودجه. عملکرد در 10 سال Treasurys در حال حاضر فقط بالای 1% بود اما به تازگی به زیر این رقم به عنوان نوسانات در بازار سهام سوار سرمایه گذاران را به پناهگاه در Treasurys.

“این بازده اوراق قرضه به شما می گویم که شما باید برای متوقف نشده است, اما این چیزی است که رفتن به سیگنال شما رو به توقف با تامین مالی کسری بودجه,” او گفت: “من نمی خواهد تلاش برای پاره بازگشت کسری بودجه در حال حاضر. من فکر می کنم این زمان وحشتناک خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>