همه گیر امتداد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر به عنوان شجاع تصمیم ساز به نقطه شکستن

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از خواب بیدار شد صبح روز پنج شنبه در روزنامه, در گرجستان گزارش او پرتاب کرده بود برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را به “بی نظمی” به عنوان تلاش خود را به تعادل گرفتن coronavirus تحت کنترل با نیاز مردم به بازگشت به کار و شروع به جمع آوری سوالات خود را در مورد کنندگى.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کشت یک تصویر به عنوان یک اعتماد به نفس قوی رهبر. گرجستان یک دولت او انجام شده در سال 2016 و امیدوار به پیروزی دوباره در ماه نوامبر. انتخابات ریاست جمهوری چهار سال پیش بود که استوار بر خود مدیریتی دلاوری. او به عنوان معاملات با بزرگترین بحران خود را در انتخابات ریاست جمهوری و حامیان و منتقدان به طور یکسان بدانم که آیا او را به دنبال خود روده که به نظر می رسد تمایل به دریافت یک اقتصاد متوقف گسترده مستندات در حال حرکت و یا مشاوره از کارشناسان پزشکی که مشاور اجتماعی ادامه داد و فاصله به عنوان تنها راه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

او در معرض خطر به دنبال مانند او waffling بین این دو است.

این رقابت غرایز آمد به تمرکز به عنوان برگ برنده انکار گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تلاش برای بازگشایی دولت کسب و کار. “من گفته فرماندار گرجستان, برایان کمپ که من مخالف — به شدت — با تصمیم خود برای باز کردن برخی امکانات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که روزانه در کاخ سفید coronavirus جلسه. “این فقط بیش از حد به زودی. من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی.”

اما او همچنین انتقال یک حس دو دلی: “من می خواهم او را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کمپ چهار شنبه. “اما من مخالفت با او در آنچه که او انجام می دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد و تنها چند روز پس از او در زمان به توییتر برای تشویق anti-مستند معترضان به “آزاد” سه متحده با فرمانداران دموکرات که مورد انتقاد قرار گرفته قرنطینه نفس بیش از حد.

سردرگمی بود اوج گزارش می دهد که تهمت به حال در ابتدا برگزار حمایتی تلفن تماس با کمپ مورد برنامه های خود را و است که کارشناسان در فدرال coronavirus وظیفه نیروی رهبری دکتر. دبورا Birx و Anthony Fauci, تغییر ذهن خود را (دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany رد این پنج شنبه شب). سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی متحد از رئیس جمهور همچنین ابراز نگرانی کرد که گرجستان در حال حرکت بود بیش از حد سریع و توییتی در حمایت از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که کمپ اقدامات “در تخلف از فاز یک دستورالعمل برای مردم باور نکردنی از گرجستان است.”

توییتر واکنش سریع بود. “مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت: ما تا به حال coronavirus تحت کنترل و سپس گفت: هرگز به ذهن ما نیاز به قفل کردن و سپس گفت: هرگز به ذهن ما در حال باز کردن در روز عید پاک و سپس گفت: هرگز به ذهن ما ماندن بسته و سپس گفت: هرگز به ذهن ما باز و سپس گفت که او مخالف با گرجستان برای باز کردن” شکایت محافظه کار رسانه های اجتماعی شخصیت Matt Walsh.

حامیان رئیس جمهور ضد او است اندازه گیری شود و در پاسخ به کروناویروس در اثر triangulating بین معترضان خواستار سریع بازگشایی اقتصاد و اپیدیولوژی که می خواهید به آن را آهسته به عنوان موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در خیلی از کشور است. اما حتی برخی از جمهوری خواهان نگران هستند که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با انتقاد از واکنش نشان دادن بیش از حد به آرامی و به طور فزاینده ای تحت آتش به صورت مایل و همه چیز به حالت عادی بیش از حد به زودی ممکن است به جای باد با شهرت برای تامل.

“بنر تیتر آتلانتا مقاله امروز خوب نیست برای کسی” گفت: “الکس Conant سابق ارتباطات مشاور مارکو روبیو. “او در نظرسنجی شماره در حال حاضر واقعا کم برای یک رئیس جمهور رو به یک بحران ملی. من نمی توانم به یاد داشته باشید زمان دیگری در تاریخ مدرن زمانی که آمریکایی ها بسیج خود را در پشت فرمانداران بیش از رئيس جمهور است.”

رای گیری های اخیر نشان می دهد پشتیبانی گسترده ای برای ادامه اجتماعی فاصله اما جمهوری خواهان شروع به نگرانی بیشتر در مورد اقتصاد در حالی که شهروندان ارشد می خواهید به امن از ویروس. شواهدی وجود دارد که غذای اول رای گیری بلوک می تواند رانندگی یک ثانیه به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن سلاح های پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد به عنوان مقدار به عنوان آسیب های اقتصادی.

“این رئیس جمهور بود که متهم توسط دموکرات ها به عنوان یک ‘ارعاب’ داده است ناشی از قانون اساسی تمکین به فرمانداران به حکومت به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب با کمی به هیچ فدرال preemptions گفت:” برادلی Blakeman سابق مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. “این روشی است که دولت قرار است به کار. آن است که شبیه به والدین اجازه دادن به فرزندان بالغ خود را راه خود را. چند بار پدر و مادر را مخالف با تصمیمات یک کودک اما به کودک فاصله و احترام سزاوار آنها به تصمیم گیری خود را. آن را سالم به متحده را در راه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im