سنگاپور تجارت متکی به اقتصاد سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه دوم با یک رکورد انقباض سیگنالینگ خشن نیمه اول در سطح جهان و به همان اندازه چالش برانگیز چشم انداز به عنوان coronavirus بحران exacts تلفات سنگین در کسب و کار و تقاضا است.

محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) شیرجه توسط یک رکورد 41.2 درصد در سه ماه منتهی به مارس در یک چهارم در سه ماهه annualised اساس داده های اولیه از وزارت صنعت و تجارت نشان داد که در روز سه شنبه.

که بود بدتر از اقتصاددانان انتظارات برای یک 37.4 درصد کاهش در سه ماهه هنگامی که سنگاپور تحت یک مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

برای اولین بار در آسیا به گزارش سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی گریم اعداد برای ثروتمند شهر-دولت ― یک bellwether برای اقتصاد جهانی ― تاکید فراگیر در سراسر جهان تاثیر Covid-19 همه گیر و نقطه به یک جاده دشوار پیش رو است. بسیاری از اقتصادهای بزرگ در حال حاضر رو به خود شدیدترین رکود در دهه.

“اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده چیزی به این آن چیزی است که اتفاق می افتد به اقتصاد گرفته اند که یک نوع مشابه مستند” گفت: Rob Carnell اقتصاددان ارشد, آسیا-اقیانوس آرام در بانک ING.

در ماه ژوئن صندوق بین المللی پول هشدار داد تند انقباض در اقتصاد جهانی فعالیت به عنوان بحران بهداشت و درمان بسته کسب و کار, افسرده, مصرف و فلج شدن تجارت است. آن هوا 2020 خروجی جهان به کوچک شدن با 4.9 درصد در مقایسه با 3 درصد انقباض در آوریل پیش بینی کرد.

یک بار در یک قرن همه گیر است که تا کنون بیش از آلوده 1.3 کرور مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 5.7 لاخ poeple. سنگاپور گزارش داد 46,283 coronavirus موارد با 26 کشته و از دوشنبه.

“وجود دارد یک عنصر جهانی ضعف در نیز وجود دارد, بدیهی است که کنار تجارت بسیار مهم برای کشور سنگاپور بوده است و که کاملا clobbered,” Carnell گفت.

بخشی تاثیر بود broadbased با خدمات و ساخت و ساز بخش بودن سخت ترین ضربه.

ساخت و ساز کاهش یافت 95.6 درصد در سه ماهه, در سه ماهه اساس سنگ زنی به نزدیکی توقف به عنوان دولت شهر قرنطینه ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر در خوابگاه های ویران شده توسط ویروس.

“ما انتظار داشتند که این تعداد به نگاه کاملا ملال انگیز اگر چه این بدتر از آنچه که ما انتظار داشتند” گفت: Steve کوکران اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

در یک سال در سال بر اساس تولید ناخالص داخلی شیرجه 12.6 درصد در مقابل اقتصاددانان پیش بینی برای یک 10.5 درصد انقباض.

بخش تولید رشد 2.5 درصد از یک سال پیش عمدتا به دلیل افزایش در خروجی در پزشکی بخش هر چند که هنوز هم کمتر از 8.2 درصد افزایش در سه ماهه اول.

تولید ناخالص داخلی رکود مشخص دومین سه ماهه متوالی از انقباضات برای امور مالی جهانی hub ― کاهش یافته است یک تجدید نظر 0.3 درصد در سال در سال در سه ماهه اول و 3.3 درصد چهارم-در-چهارم ― جلسه تعریف ویژگی های رکود است.

بدترین تا کنون رکود

سنگاپور دلار پایین بود با 0.2 درصد در روز در برابر دلار.

دولت انتظار دارد تمام سال تولید ناخالص داخلی به قرارداد در محدوده -7 درصد به -4 درصد بزرگترین رکود در تاریخ آن است. سیتی تحلیلگران دیدن یک 8.5 درصد انقباض و انتظار می رود یکی دیگر جمع و جور کردن به پیش بینی های رسمی در ماه آینده زمانی که نهایی تولید ناخالص داخلی منتشر شده است.

بانک مرکزی کاسته سیاست های پولی خود را در ماه مارس و معرفی اقدامات برای افزایش وام دهی بانک در حالی که دولت پمپ در حدود S 100 میلیارد دلار (72 میلیارد دلار) ارزش محرک به بلانت تاثیر بیماری همه گیر.

مردم اقدام به تمدید آن ناگسستنی قانون در هفته گذشته انتخابات است گفت: حفاظت از سنگاپوری شغل است که بزرگترین آن در اولویت است.

تحلیلگران انتظار دارند که اقتصاد شروع به بهبود کسب و کار و خدمات بازگشایی اما هشدار داد از یک جاده پر از دست انداز پیش رو است.

“ما انتظار داریم رشد به دوباره بجای اول برگشتن H2 پشتیبانی گسترده مالی در پاسخ گفت:” اقتصاد آکسفورد’ Sung Eun Jung.

“اما اگر تقاضای جهانی رنج می برد یکی دیگر از ضربه از یک re-اعمال مستندات…ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر ‘W شکل’ بازیابی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im