همه گیر تسریع مرگ از مراکز

این بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب بسته شدن مراکز به عنوان مردم از ترس جسارت به فضاهای محصور و دست زدن به کالا است که به احتمال زیاد به کار گرفته شده است توسط صدها نفر از خریداران دیگر به گفته یک کارشناس صنعت.

“COVID شتاب مهاجرت به آنلاین [خرید] و آن را شتاب عقلانی خرده فروشی چشم انداز, پس, بیشتر فروشگاه ها را در سال آینده یا دو و بیشتر مراکز پایین خواهد آمد در سال آینده یا دو گفت:” ماری Driscoll, مدیر عامل لوکس و مد در Coresight پژوهش خرده فروشی مشاوره و پژوهش استوار است.

شرکت او در پروژه های که 25 درصد از مراکز در ایالات متحده خواهد شد در ظرف سه تا پنج سال آینده. که بسته طرح است که بر اساس وجود دارد که از 1200 مراکز در کشور است. اگر دقیق 900 مراکز خواهد بود سمت چپ ایستاده.

“ما بیش از malled; ما بیش از حد ذخیره شده در این کشور,” او گفت:.

شرکت او همچنین پروژه هایی که بین 20 ، 000 و 25,000 فروشگاه ها خواهد شد این سال است و اکثر آنها بین 55% و 60% خواهد بود مستقر در مراکز.

یکی دیگر از عوامل مؤثر در سرنوشت مراکز است که بیش از نیمی از بازار مبتنی بر فروشگاه های بزرگ خواهد شد تا پایان سال 2021 با توجه به سبز خیابان مشاوران املاک و مستغلات شرکت تحقیقاتی. این بیماری همه گیر است که تسریع مرگ این موسسات بیش از حد.

قبل از coronavirus آمار ایالات متحده, سبز, خیابان مشاوران پیش بینی شده است که حدود 300 مرکز مبتنی بر فروشگاه های بزرگ می خواهم تا پایان 2021. این تعداد در حال حاضر 1000 نفر به این بیماری است wreaked ویران در صنعت خرده فروشی.

خرده فروشی 18 درصد در ماه مه به اداره آمار گزارش شده در ژوئن 16, پس از کاهش یک رکورد 14.7 درصد در آوریل و 8.3 درصد در ماه مارس است. هنوز این بخش به طور کلی باقی مانده است حدود 5 درصد از سال گذشته است. فروشگاه فروش با بیش از 20 ٪ از سال گذشته با توجه به اداره آمار.

فروشگاه حساب برای 60 ٪ از بازار لنگر فضا و برای چند دهه به فروش لباس و لوازم جانبی لباس که جذب خریداران که همچنین بازدید از دیگر کوچکتر رسانه ها بودند که در واقع در همان مرکز.

این ترکیب به خوبی کار می کرد در ’70s, 80s و 90s به عنوان مراکز بودند یک آخر هفته محبوب مقصد برای خانواده ها. بازار تجربه شد خیلی آشنا است که آن را وادار هالیوود به ساخت چندین فیلم بر اساس آن از جمله Dawn of the Dead 1978, Fast Times at Ridgemont High 1982, و Mallrats 1995. این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر بازار تجربه به عنوان مردم در حال حاضر به دنبال ایمنی در حالی که خرید به خصوص با آن را انجام می دهند آنلاین.

E-commerce رنده شده را در بازار خرده فروشی برای چند دهه, اما به همه گیر است و شتاب آن است. آنلاین خرید پوشاک و کفش است که در دسترس هستند در بازار افزایش یافته است 20 ٪ بیش از سه ماه گذشته با توجه به Coresight. این افزایش رخ داده است به عنوان متحده بودند بازگشایی اقتصاد خود را.

بیش از سه ماه گذشته خرید آنلاین افزایش یافته است که مردم ترجیح داده به فروشگاه در صفحه اصلی. این روند می تواند به چوب در اطراف به خصوص برای کسانی که خرید آنلاین برای اولین بار در طول همه گیر با توجه به Driscoll.

“افرادی که واقعا هرگز خریداری آنلاین باید قبل از تبدیل شدن به آشنا با خرید آنلاین در طی سه یا چهار ماه وجود خواهد داشت برخی از چسبندگی,” او گفت:. “و در حالی که ما انتظار داریم [بازگشت به مراکز] هنوز هم وجود دارد برخی از افرادی که نگران سلامت خود و رفاه و آنها ممکن است تمایلی به خرید بروید و ترجیح می دهند برای رفتن آنلاین است که آنها به ایجاد یک عادت جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im