همه گیر تسریع فشار به حرکت زنجیره تامین از چین

Coronavirus همه گیر شده است کسب و کار و قانونگذاران تشدید تلاش ها برای حرکت زنجیره تامین خود را در خارج از چین است.

کسب و کار هرگز بیرون از چین به طور کامل از آن را نشان دهنده بیش از حد بزرگ از بازار را در خود نادیده بگیرد. اما این ویروس قرار گرفته و به بسیاری از کسب و کار در توجه داشته باشید که آنها نیاز به تنوع در زنجیره تامین خود را. در همان زمان رئیس جمهور تهمت و اعضای کنگره در حال ارائه مشوق های اضافی با تعهد به تغییر قوانین تجارت برای تضعیف منابع چینی.

این روند تولید کنندگان بازاندیشی چین به عنوان یک منبع آغاز شد و قبل از این ویروس گفت: مایکل دان مدیر ZoZo رفتن چین بر اساس خودرو گروه مشاوره. تعرفه های برانگیخته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جنگ تجاری با پکن مجبور بسیاری از شرکت ها به درک که آنها وابسته بیش از حد در یک منطقه و آسیب پذیر بودند اگر شرایط تجارت تغییر شد. بسیاری از آنها نیز به جستجو هنگامی که سال آغاز شده برای مکان های دیگر در آسیا و منطقه اقیانوس آرام به مواد منبع و یا برای ایجاد ساخت.

“در حال حاضر با coronavirus ضرورت اطراف آن شده است که تقویت شده. تولید کنندگان و تامین کنندگان خود را پیدا کنید واقعا گروگان به حوادث داخل چین است و بدون منابع خارج از چین هستند در معرض خطر” دان گفت: در یک پادکست به میزبانی دیترویت فکر مستقر در مرکز تحقیقات خودرو.

غیر انتفاعی موسسه مدیریت عرضه گزارش روز شنبه که 62 درصد از شرکت ها گزارش تاخیر در دریافت سفارشات از چین و 53 درصد گزارش داشتن یک زمان دشوار و حتی گرفتن اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل چین است. آنهایی که در برخورد با این ویروس بهترین آنهایی که متنوع خود را تامین کننده پایه که قبلا ISM رئیس توماس دری گفت: واشنگتن آزما.

“حرکت به تنوع قطعا شتاب در پاییز هنگامی که 25% ایالات متحده تعرفه بر کالاهای چینی آشکار شد. گرفتن تنوع منابع عرضه شد اصلی استراتژی برای بسیاری از شرکت های” دری گفت. “ترکیبی از تعرفه ها و در حال حاضر شیوع کروناویروس شتاب آن را حتی بیشتر. شرکت های که در حصار و گفت: “یکی از این عوامل ما می تواند مقابله با,’ در حال حاضر گفت: این بیش از حد است.”

این نیست که چین در حال حاضر به عنوان سمی توسط کسب و کارهای دری اضافه شده است. آن را هنوز هم دارای مزایای زیادی از جمله زیرساخت های مدرن. اما روز هنگامی که شرکت ها فکر می کردند که چین یک توقف منبع خود را گذرانده اند.

فقط بیش از نیمی از تمام تولید کنندگان در حال برنامه ریزی تغییرات زنجیره تامین خود را در ماه های آینده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده پنج شنبه توسط انجمن ملی تولید کنندگان. “بسیاری ذکر شده نیاز به پیدا کردن ‘جایگزین تامین کنندگان’ و در حالی که اختلالات به طور مشخص به عنوان “جزئی در حال حاضر’ آنها انتظار می رود برای تبدیل شدن به جدی تر و اگر slowdowns همچنان فراتر از بعد چهارم,'” گزارش یافت می شود.

پتانسیل جدید در مسائل حقوقی ممکن است شرکت هایی که انجام کسب و کار با چین اضافی دلایل خود را به تجدید نظر در حال حاضر ترتیبات. کاخ سفید سیاست تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: دولت در حال برنامه ریزی جدید “خرید آمریکایی” اجرایی منظور در نظر گرفته شده برای کاهش متحده اتکا چینی-تولید دارو و تجهیزات. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در کنگره شنوایی ماه گذشته است که یک مشکل کلیدی در پاسخ به این ویروس بود که پزشکی زنجیره تامین “بسیار جهانی و در هم پیچیده با چین” و این که بحران کنونی باید به عنوان یک خدمت از خواب بیدار کردن تماس.

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” مارکو روبیو و دموکرات در کنگره جیم مک گاورن در معرفی قوانین چهارشنبه به نیروی وارد به اثبات به دولت ایالات متحده است که واردات از چین نمی شد و تولید شده با استفاده از کار اجباری. این قانون باعث شده گزارش می دهد که اقلیت مسلمان شد قرار داده و به کار اجباری در چین سین کیانگ منطقه است. آن را فرض تمام کالا از این منطقه ساخته شده با کار اجباری تا ثابت شود.

صحبت کردن در مورد در حال دور شدن از چین نشان دهنده تیز در مورد چهره برای بسیاری از شرکت ها. جهانی شدن را به ارمغان آورد ایالات متحده و اقتصاد به طور پیوسته و نزدیک بیش از دو دهه گذشته است. در سال 1998 در ایالات متحده-واردات از چین بالغ بر $71 میلیارد دلار کالا نیست برای تنظیم نرخ تورم در حالی که ایالات متحده صادر شده از 14 میلیارد دلار بازگشت. تا سال 2018, واردات از چین بالغ بر $540 میلیارد دلار و صادرات آمد به 120 میلیارد. ایالات متحده زنجیره تامین در حال حاضر معمولا به گسترش چین است.

طولانی-برگزار فرض که اتصال دو اقتصاد بود غیر قابل برگشت هم پاشیده است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هر دو ایالات متحده و چین توصیف این حرکت به عنوان یک “افتراق” روابط اقتصادی. کاخ سفید قرار داده است 7.5% تعرفه از 120 میلیارد ارزش کالاهای چینی و 25 درصد تعرفه در یکی دیگر از 250 میلیارد دلار ارزش از محصولات با وجود رسیدن به “مرحله اول” یک قرارداد تجاری با چین در ماه دسامبر. به عنوان یک نتیجه از اختلاف چین واردات کاهش یافته است $59 میلیارد دلار در سال 2019 در حالی که آمریکا واردات کاهش یافت و 42 میلیارد.

جامعه کسب و کار انتظار دارد که این تعرفه ها به اطراف در حالی که برای و بنابراین باید عامل آنها را به برنامه های آینده. کاخ سفید شدیدا مخالف است و امیدوار کمرنگ شده اند که تعرفه ها خواهد بود حذف دنبال کردن “فاز یک” معامله تجاری با پکن و یا اخیرا برای مقابله با تاثیر اقتصادی این ویروس. “این نه فقط در مورد بهداشت عمومی و ایمنی. آن را در مورد ما دفاع ملی” ناوارو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im