پاناسونیک برای شروع کار بر روی سری گیاه در شهرستان مه

ژاپنی چند ملیتی شرکت پاناسونیک قصد دارد برای آغاز کار بر روی آن سبز گیاه در روپیه شهرستان در آندرا پرادش در ماه مه که در آن انتظار برای سرمایه گذاری در مورد ₹650 کرور.

این شرکت انتظار دارد برای تکمیل نیروگاه جدید هشتم خود در این کشور طی 12 ماه و آن را به یک مرکز برای افزایش حجم در داخل کشور در حالی که ساخت آن را به یک hub برای صادرات در منطقه است. این گیاه دارای پتانسیل برای ارائه اشتغال به مورد 1800 نفر است.

این شرکت متنوع — که به تازگی با هم ادغام شدند پاناسونیک زندگی راه حل های کسب و کار تمرکز بر برق ساختمانی و پاناسونیک هند است که به لوازم برقی — با توجه به ادغام پاناسونیک لوازم خانگی به صورت یکی از بزرگ متنوع نهاد برای برق, ساخت و ساز, لوازم خانگی و کسب و کارهای دیگر.

Vivek Sharma مدیر عامل پاناسونیک زندگی راه حل های هند گفت: “ادغام نهاد پاناسونیک زندگی و راه حل های پاناسونیک هند است و انتظار می رود به این سال مالی با درآمد حدود ₹10,000 کرور. انتظار ما برای دیدن یک رشد حدود 15 درصد در 2020-21. ما نیز در روند تهیه برنامه ای برای ادغام پاناسونیک, لوازم خانگی, کسب و کار مستقر در چنای است که درآمد حدود ₹از 1000 کرور.”

تعامل در اینجا پس از راه اندازی اولین فروشگاه با نام تجاری منحصر به فرد در حیدرآباد شارما گفت BusinessLine, “پاناسونیک قصد دارد برای راه اندازی 130 چنین فروشگاه با نام تجاری در سراسر کشور برای پان هند حضور و از این 100 فروشگاه خواهد بود در 2020-21. همه آنها خواهد بود توسعه یافته از طریق حق رای دادن مسیر است.”

“ادغام همه این اشخاص است که با هدف ارائه پاناسونیک به عنوان یک نام تجاری ارائه طیف گسترده ای از محصولات و راه حل. ما بیش از 8000 محصولات پاناسونیک, برابر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de