پنجاب پاکستان دولت به گسترش وثیقه اعطا شده به نواز شریف

پنجاب پاکستان دولت در روز سه شنبه تصمیم به گسترش وثیقه اعطا شده در زمینه پزشکی به نخست وزیر نواز شریف که در حال حاضر در لندن برای درمان با توجه به گزارش های رسانه ها.

پنجاب قانون وزیر رجا نظیر بشارت گفت: Punjab کابینه تصمیم گرفته بود که “هیچ قانونی و اخلاقی و یا پزشکی و اساس و بدون هر گونه اثبات بتن” برای گسترش بیشتر از کفالت به 70 سال رهبر.

در میان مجادله بین حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf و شریف پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N), سه بار نخست وزیر چپ به لندن برای درمان پزشکی در نوامبر 19, 2019.

در دسامبر 23, او به دنبال یک فرمت در اقامت خود در خارج از کشور در پایان مهلت چهار هفته دوره اعطا شده توسط دادگاه عالی لاهور. پس از این که دولت پنجاب تشکیل چهار کمیته برای تصمیم گیری در آن و به دنبال تازه های پزشکی گزارش را یک “تصمیم گیری”.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار دیگر اعضای پنجاب کابینه از جمله استانی وزیر بهداشت دکتر یاسمین رشید نظیر بشارت گفت: “این کمیته تصمیم گرفته است که نواز شریف را به قید وثیقه نمی تواند تمدید شود بیشتر است.”

او توضیح داد که دادگاه عالی لاهور به منظور گفت: دانشگاه صنعتی شریف اعطا شد وثیقه برای هشت هفته. اما بیشتر از هشت هفته گذشته بود از آن پس به عنوان بحث شد در جریان وزیر گفت.

“تا دولت پنجاب ساخته شده است, تصمیم گیری, این قید وثیقه آزاد شد به صورت خودکار تمدید آن تمدید شد برای 16 هفته,” او گفت:.

پس از گذشت 16 هفته نظیر بشارت استان گفت: دولت می خواست برای اطلاع در مورد تحولات مربوط شریف بهداشت و بر اساس آن تصمیم به گسترش خود را وثیقه می تواند ساخته شده است.

“تا امروز او (نواز) است و نه پذیرفته شده در هر یک بیمارستان در لندن” نظیر بشارت افزود که هیچ چیز خاص شده بود به اشتراک گذاشته شده با دولت در خصوص PML-N supremo سلامت.

نظیر بشارت گفت: دولت پنجاب خواهد در حال حاضر به اشتراک گذاری آن با تصمیم دولت فدرال خواهد شد که تصمیم گیری در این موضوع.

در ماه ژانویه یک عکس از دانشگاه صنعتی شریف در لندن رستوران همراه با برخی از اعضای خانواده اش ظاهر در رسانه های اجتماعی و بالا بردن سوال در مورد وضعیت نخست وزیر سابق بهداشت و درمان.

پس از این در ژانویه 15, دولت پنجاب رد شریف گزارش های پزشکی که تا به حال ارسال شده در دسامبر 23.

یک بار دیگر در ژانویه 30, دولت پنجاب خواسته شریف به ارائه تازه های پزشکی, به گزارش, به طوری که تصمیم گیری در درخواست خود به دنبال زمان بیشتری را در خارج از کشور می تواند ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>