پاکستان coronavirus شمارش افزایش می یابد به 6,383 مرگ و میر به 111

پاکستان coronavirus موارد افزایش به بیش از 6,300 روز چهارشنبه به عنوان بالا به وزیر گفت: این یک “وضعیت دشوار” برای دولت است که مبارزه با جنگ در جبهه های مختلف از جمله Covid-19 فقر و گرسنگی و ضعف اقتصاد است.

“این یک وضعیت دشوار” وزیر برنامه ریزی اسد عمر گفت: در حالی که پرداختن یک کنفرانس خبری همراه با PM aide بر سلامت, Dr ظفر میرزا و مشاور امنیت ملی Moeed یوسف پس از جلسه ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) در اینجا.

او گفت: علاوه بر coronavirus دولت مبارزه با جنگ در جبهه های مختلف از جمله فقر و گرسنگی و ضعف اقتصاد است.

“این مهم است که برای پیدا کردن یک تعادل بین کاهش گسترش ویروس و حصول اطمینان از کاهش درآمد مردم لازم نیست برای رفتن گرسنه,” او گفت:, و اضافه کرد که این کشور “عبور از یک وضعیت دشوار است.”

نخست وزیر عمران خان در روز سه شنبه تمدید مستند تا مارس 30, اما اجازه صنايع مختلف برای باز کردن.

مشاور او در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: کاهش تعداد مرگ و میر در مقایسه با بقیه جهان معنی نیست که مردم باید متوقف در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

یوسف گفت: همه پاکستانی ها در حال حاضر در هند خواهد آورد بازگشت به کشور از طریق مرز Wagah در روز پنج شنبه.

همه پاکستانی ها که در حال ورود از کشورهای دیگر را در قرنطینه می شود. کسانی که مایل به اقامت در هتل ها را مجبور به تحمل هزینه های خود او اضافه شده است.

یوسف گفت: با توجه به محدود تست کیت این کشور توانایی تست ساکنان محلی محدود خواهد شد اگر همه پاکستانی ها پس از رسیدن از کشورهای دیگر در حال آزمایش است. این یکی محدودیت دولت با آن مواجه است در بازگرداندن مردم از خارج از کشور است.

تعدادی از coronavirus بیماران در کشور افزایش یافت به 6,383 با 395 جدید مورد تأیید و 11 مرگ و میر در طول 24 ساعت گذشته.

بدترین ضربه استان پنجاب گزارش 3,143 موارد; سند 1,668; خیبر-پختونخوا 912; بلوچستان 240; گلگت-بلتستان 234; اسلام آباد 140; و پاکستان-کشمیر تحت اشغال 46.

تا کنون 1,446 مردم بهبود از بیماری و 111 مرگ و میر گزارش شده در کشور است. مقامات تا کنون انجام شده 73,439 آزمون از جمله 3,380 در 24 ساعت گذشته.

پنجاب وزیر عثمان Buzdar توییتی که مرگ و میر در این استان در حال حاضر رسیده 28 و 43,565 coronavirus تست های انجام شده تا کنون.

وزیر صنایع حماد الازهر گفت: چند بخش ها و صنایع از جمله ساخت و ساز و کشاورزی و تولید مواد شیمیایی, تجارت الکترونیکی, نرم افزار, کاغذ و کاغذ بسته بندی کود, معادن, صنعت شیشه و گیاه کودکان داده می شد برای باز کردن. او گفت: صادرکنندگان نیز می تواند تبدیل به عملیاتی.

خان در حالی که اجازه می دهد آرامش در این مستند به اجازه می دهد این صنایع به کار هشدار داد از عمل اگر مجموعه ای از روش مسخره گرفته بودند. او همچنین اعلام کرد برای آوردن یک فرمان برای جلوگیری از قاچاق و احتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net