پاکستان روحانی مقصر ‘زنان زشتی’ به عنوان دلیل برای coronavirus

پاکستان را برجسته روحانی Maulana Tariq Jameel گفت که رمان coronavirus آورده شده است به بشریت به عنوان یک عکس العمل به “تخلف از زنان”. روحانی ساخته شده است این نظرات به صورت زنده از تلویزیون در طول Ehsaas Telethon بالا بردن صندوق, رویداد روز پنج شنبه در حضور نخست وزیر پاکستان عمران خان طبق گزارش های رسانه ها.

رسانه ها گزارش ذکر شده در هندوستان تایمز گفت که روحانی را سرزنش از گسترده جهانی و همه گیر در “زنانی که لباس خسیسانه”. او بیشتر آنها را محکوم و گفت: رفتار خود دلیلی است که چرا خدا را به خشم آورده شده است بر این کشور به عنوان یک ویروس.

بعد Jameel سرزنش رسانه ها برای باد سخنان خود بر زنان از ابعاد و عذرخواهی کرد و گفت این یک لغزش زبان. او نه خود عذرخواهی اظهارات توهین آمیز در مورد زنان است.

کمیسیون حقوق بشر پاکستان (کمیسیون حقوق بشر) است به نام روحانی را برای خود بیانیه توهین آمیز علیه زنان است.

این کمیسیون به توییتر و نوشت: “کمیسیون حقوق بشر وحشت زده در Maulana Tariq Jamil اخیر بیانیه توضیح مرتبط زنان ‘حیا’ به Covid19 بیماری همه گیر. چنین آشکار شئ غیر قابل قبول است و در هنگام پخش در تلویزیون عمومی تنها ترکیبات زن ستیزی تثبیت شده در جامعه است.”

این کشور به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده روزنامه داون گفت که این “شرم” که روحانی بود و نه اصلاح شود که این نظرات توهین آمیز است.

با توجه به سازمان ملل متحد مورد سوء استفاده های داخلی, موارد, افزایش کم سابقه در سراسر جهان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به طولانی مستند است که محدود مردم به خانه های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im