پاکستان بانک ها ممکن است از دست دادن کسب و کار, پرداخت بیشتر جهانی در معاملات اگر ترور نه مبارزه: مودی

"This, in turn, would further constrain the banks' ability to generate business and result in higher compliance costs," the Moody's report added.“این را بیشتر محدود بانک ها توانایی تولید کسب و کار و در نتیجه افزایش انطباق هزینه های” مودی گزارش اضافه شده است.

آژانس رتبه بندی اعتباری مودی هشدار داده پاکستانی بانک ها که آنها ممکن است از دست دادن کسب و کار بین المللی و پرداخت بیشتر برای معاملات جهانی در صورتی که دولت با اجرای بخشی از طرح اقدام بر ضد پول شویی و مبارزه با ترور تامین مالی توسط ژوئن مهلت.

در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه, مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: اعلام اعتبار منفی برای پاکستان بانک ها به دلیل وجود پتانسیل محدودیت های اضافی برای بانک خارجی-ارز پاکسازی و خدمات و همچنین افغانستان ،

اخبار مرتبط

پاریس-Based Financial Action Task Force (FATF) که جهانی دیده بان بین المللی معاملات مالی به پاکستان یک فرمت برای تکمیل ژوئن 2018 طرح اقدام بر ضد پولشویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) تا ژوئن 2020 و یا در معرض خطر قرار می گیرد در آن سیاه و سفید-لیست. در حال حاضر پاکستان است که در لیست خاکستری.

FATF در ماه فوریه آن دیدار هشدار داد که آن را مصرانه از کشورهای عضو به مورد مداقه قرار دادن کسب و کار خود را معاملات با پاکستان اگر این کشور نتواند به تکمیل طرح اقدام در مورد ترور تامین مالی است.

مودی بیشتر گفت: اگر پاکستان نتواند به طور کامل اجرای بخشی از طرح اقدام موسسات مالی بین المللی می تواند به محدود کردن روابط خود با پاکستان بانک ها از جمله ختم خبرنگار روابط بانکی.

“این را بیشتر محدود بانک ها توانایی تولید کسب و کار و در نتیجه افزایش انطباق هزینه های” مودی گزارش اضافه شده است.

به تاریخ پاکستان خطاب 14 از 27 مورد عمل با توجه به آن در کنترل کمک های مالی به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM) و Hizbul مجاهدین که مسئول یک سری از حملات در هند.

تلاش برای انطباق با باقی مانده 13 امتیاز نیز پیشرفت در درجات مختلف با توجه به FATF.

بانک دولتی پاکستان (SBP) است و ابراز اطمینان کرد که پاکستان را به خروج از لیست خاکستری در ماه ژوئن سال 2020 مودی گفت.

اما این گزارش گفت: انطباق با جهانی پولشویی و CFT استانداردهای ضعیف باقی مانده است هر دو توسط پاکستان بانک ها و مقامات این کشور.

“[این] به این معنی است که بانک ها هنوز هم در خطر از دست دادن دسترسی به خارجی پاکسازی و خدمات” آن را گفت.

دسترسی به خارجی پاکسازی معاملات به طور معمول انجام شده از طریق بین المللی خبرنگار روابط بانکی است حیاتی برای پاکستان بانک ها به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به فرایند مرزی پرداخت برای مشتریان.

هند حفظ کرده است که پاکستان به طور منظم گسترش و حمایت از گروه های تروریستی مانند اجازه JeM و Hizbul مجاهدین که هدف نخست است هند و خواست FATF به اقدام در برابر اسلام آباد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>