پاکستان تعلیق پروازها به کروناویروس-آمار چین تا مارس 15

پاکستان دوباره به حالت تعلیق پروازها به کروناویروس-آمار چین تا مارس 15 با توجه به افزایش موارد آلوده در این کشور روز پس از آن از سر گرفته عملیات های هوایی و از پکن به گفته مقامات.

زودتر پاکستان به حالت تعلیق پروازها از چین در تاریخ 31 ژانویه تا 2 فوریه یک روز پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع این ویروس به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی.

پرچم ملی-حامل خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) عامل بود دو پرواز در هفته به پکن پس از از سرگیری خدمات هوایی در فوریه 3.

پرواز اجازه داده شد یک روز پس از پاکستان گفت: آن را دریافت کرده است به ویژه کیت پزشکی از چین به تشخیص coronavirus موارد است.

PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفته است که این شرکت هواپیمایی در زمان تصمیم به تعلیق آن پرواز تا مارس 15 با توجه به افزایش تعداد رمان coronavirus موارد در چین است.

تصمیم گیری در مورد از سرگیری پرواز عملیات به پکن گرفته خواهد شد نگه داشتن این وضعیت در نظر گفت.

Coronavirus مرگ و میر در چین صعود به 2,592 با 150 جدید مرگ و میر در حالی که تعداد کل موارد تایید شده افزایش یافته و به بیش از 77,000, مقامات بهداشتی روز دوشنبه گفت:.

پاکستان روز یکشنبه نیز به طور موقت بسته و مرز خود را با ایران برای مقابله با تهدید coronavirus از سراسر مرز.

ایران تا کنون شاهد هشت کشته و 43 مورد عفونت با توجه به COVID-19.

هزاران نفر از شیعیان پاکستانی به ایران سفر هر سال به بازدید از های مختلف مذهبی سایت.

شش منطقه از بلوچستان از جمله chaghi است, Washuk, Panjgur, Kech و گوادر در مرز با ایران است.

قبلا سفیر پاکستان به چین Naghmana هاشمی گفت که دانش آموزان پاکستانی نباید تخلیه از چین بدترین ضربه ووهان شهرستان به امکانات پزشکی بازگشت به خانه نیست با استانداردهای مورد نیاز برای درمان یک بیمار مبتلا به کوروناویروس.

وجود دارد تا به 800 پاکستانی تحصیل در دانشگاه های مختلف در ووهان.

پیشتر وزارت امور خارجه گفت که وجود دارد 28,000 دانش آموزان پاکستانی در حال حاضر در چین به غیر از صدها نفر از تجار و بازرگانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>