پاکستان حذف هزاران نفر از نام های تروریستی از لیست سازمان دیده بان: گزارش

پاکستان به بی سر و صدا حذف حدود 1,800 تروریست ها از لیست سازمان دیده بان خود را از جمله این که از سال 2008 بمبئی حمله متفکر و اجازه دهید عملیات فرمانده Zaki-ur-Rehman Lakhvi پیش از دور جدید ارزیابی جهانی ضد پول شویی watchdog FATF با توجه به مبتنی بر اندازی است که خودکار فهرست پیگیریهای انطباق.

به اصطلاح ممنوعه لیست افراد است که توسط ملی پاکستان مبارزه با تروریسم سازمان یا NACTA در نظر گرفته شده است در بخشی خود را برای کمک به موسسات مالی و جلوگیری از انجام کسب و کار با و یا پردازش معاملات مشکوک به تروریست ها.

این لیست در سال 2018 موجود در مورد 7,600 نام. آن شده است به کاهش تحت 3,800 در 18 ماه گذشته با توجه به Castellum.هوش مصنوعی نیویورک-بر اساس مقررات شرکت فن آوری.

در مورد 1800 از نام حذف شده اند پس از آغاز ماه مارس با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط Castellum.

پاکستان در حال تلاش برای پیاده سازی یک اقدام برنامه ریزی شده است که دو طرف به توافق با پاریس-بر اساس Financial Action Task Force (FATF) که بخشی از آن شامل نشان دادن موثر اجرای هدفمند تحریم های مالی.”

ممکن است که این حذف بخشی از پاکستان طرح عمل برای اجرای بخشی از توصیه های آن گفت.

در حالی که پاکستان با دریافت یک امتیاز کم اثر از FATF در مورد تامین مالی تروریستی اقدامات پیشگیرانه و تحریم های مالی FATF آیا توجه داشته باشید در ماه فوریه که پاکستان تا حد زیادی خطاب 14 از 27 مورد عمل با سطوح مختلف از پیشرفت های ساخته شده در بقیه عمل کند.

FATF را دوباره ارزیابی پاکستان پیشرفت در ژوئن سال 2020 است.

در حال حاضر قرار داده شده در FATF را ‘خاکستری لیست’ پاکستان شده است تقلا در ماه های اخیر برای جلوگیری از اضافه شده به فهرست کشورهای تلقی غیر سازگار با ضد پول شویی و تامین مالی تروریستی مقررات یک اندازه گیری است که مقامات در اینجا ترس می تواند صدمه زدن به اقتصاد آن است که در حال حاضر تحت شدیدترین فشار است.

چند تا از اسامی حذف شده از پاکستان را در لیست ظاهر می شود به نام های مستعار برای تعیین تروریست های ذکر شده در آمریکا و یا سازمان ملل متحد تحریم های لیست با توجه به Castellum.AI.

عدم وجود برخی از شناسههای—مانند تاریخ تولد و یا در برخی موارد یک ملی شماره شناسنامه—در NACTA لیست باعث می شود آن را دشوار است به دانستن برای مطمئن وال استریت ژورنال به نقل از کارشناسان تحریم عنوان کرد و گفت.

در مورد زکا Ur Rehman, تفاوت بین زکا و زکی متناسب در پارامترهای دقیق آوایی ترجمه ،

Castellum.AI گفت: همچنین جستجو برای Lashkar-e-Taiba رهبر نام و نام خانوادگی زکی Ur Rehman Lakhvi در پاکستان ممنوعه افراد لیست و او را در لیست. این به این معنی است که اگر حذف نام مثبت کاذب است که پاکستان نه اضافه لشکر E Taiba رهبر به آن تروریسم فهرست پیگیریهای.

با توجه به وال استریت ژورنال, هیچ, عمومی توضیح داده شد برای حذف به عنوان آنها ساخته شده بودند اما پاکستان گفت: در یک ایمیل که آنها بخشی از این کشور تلاش های مداوم مطابق با تعهد به تقویت آن عملیات پادمان.

اندازه و سرعت حذف غیر معمول است با توجه به Peter paul kennedy سابق ارشد مشاور سیاست برای خزانه داری آمریکا و از بنیانگذاران Castellum.AI. از بین بردن نزدیک به 4000 نام بدون توضیح عمومی بی سابقه است و آن افزایش قابل توجهی سوال در مورد مثال روند, او گفت:.

استانداردهای جهانی برای تماس کشورها برای برقراری ارتباط د-لیست به بخش مالی بلافاصله پس از مصرف این عمل است. پاکستان که برای نامیدن اشخاص و افراد مشکوک به لینک به تروریسم تحت قانون ضد تروریسم از سال 1997 نشده در طول تاریخ انجام داده ، PTI AKJ NSA 04211246

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im