Jamat-ud-الدعوه (JuD) رئیس حافظ سعید در چهار شنبه محکوم به 11 سال زندان توسط یک ضد تروریسم دادگاه در پاکستان در دو ترور تامین مالی موارد است.

سعید, سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) تعیین تروریستی آنها ما قرار داده USD 10 میلیون فضل در دستگیر شد در تاریخ 17 ژوئیه در ترور تامین مالی موارد است. او تسلیم در لاهور کوت Lakhpat زندان با امنیت بالا.

یک دادگاه رسمی تایید کرد که سعید به اعدام محکوم شد در دو ترور تامین مالی موارد ثبت شده علیه او در لاهور و گوجرانواله شهرستانها در برنامه مبارزه با تروریسم وزارت (CTD) از پنجاب ،

دادگاه محکوم سعید به پنج سال و نیم و تحمیل جریمه 15,000 تومان در هر مورد. این جملات از هر دو مورد را به طور همزمان اجرا.

دادگاه ضد تروریسم یا ATC تا به حال بازجویی از سعید و مشاوران نزدیک خود را در دسامبر 11 در ترور تامین مالی موارد است.

در روز شنبه گذشته در لاهور صبا قاضی حسین ارشد Bhutta معوق حکم علیه سعید در دو ترور تامین مالی موارد تا 11 فوریه.

در دو مورد پیگرد قانونی تولید برخی از 20 یا بیشتر شاهدان در ATC که شهادت در برابر Saeed خود نزدیک دستیاران خود را برای دخالت در ترور تامین مالی است. سعید التماس کرد “مقصر” در هر دو این موارد است.

مقابله با تروریسم گروه تا به حال ثبت شده 23 فیرث در برابر سعید و همدستانش با اتهام ترور تامین مالی در شهرهای مختلف استان پنجاب.

موارد ثبت شده علیه سعید و دیگران در لاهور گوجرانواله و مولتان برای مجموعه ای از منابع مالی برای تأمین مالی تروریسم از طریق دارایی/خواص ساخته شده و برگزار می شود در نام تراست/غیر انتفاعی سازمان از جمله Al-Anfaal اعتماد Dawatul ارشاد, اعتماد, Muaz بن جبل اعتماد ،

با توجه به CTD تحقیقات راه اندازی شد و به تامین مالی امور ممنوعه سازمان – JuD و Lashkar-e-Taiba (اجازه) – در ارتباط با اجرای تحریم های سازمان ملل علیه این تعیین اشخاص و افراد به عنوان کارگردان امنیت ملی (امنیت ملی کمیته) در جلسه خود از تاریخ 1 ژانویه 2019 به ریاست نخست وزیر عمران خان برای اجرای طرح اقدام ملی.

“این مظنون ساخته شده از دارایی های سرمایه از تأمین مالی تروریسم. آنها برگزار شد و با استفاده از این دارایی ها به جمع آوری پول بیشتر برای بیشتر تأمین مالی تروریسم. از این رو آنها مرتکب جرائم متعدد از تأمین مالی تروریسم و پولشویی تحت ضد تروریسم سال 1997. آنها پیگرد قانونی خواهد داشت در ATCs (ضد تروریسم دادگاه) برای ارتکاب این جرائم” از CTD گفت.

سرکوب سعید ساز و برگ در سال گذشته به دنبال یک هشدار توسط پاریس-based Financial Action Task Force به پاکستان به ارائه تعهدات خود برای جلوگیری از ترور تامین مالی و پول شویی.

Saeed-led JuD است که در مقابل سازمان Lashkar-e-Toiba (اجازه) که مسئول انجام 2008 بمبئی حمله که به کشته شدن 166 نفر از جمله شش آمریکایی است.

ایالات متحده (US) وزارت خزانه داری تعیین شده از سعید به عنوان یک ویژه تعیین شده تروریستی جهانی و آمریکا از سال 2012 تا به ارائه یک دلار 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که به ارمغان می آورد سعید به عدالت است. او در فهرست شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه 1267 در دسامبر 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su