پاکستان بسته Wagah مرز با هند به مدت دو هفته در میان coronavirus ترساندن

پاکستان روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را پایین Wagah مرز با هند به مدت دو هفته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور افزایش به 341.

وزارت کشور از طریق اطلاع رسانی گفت که این بسته کلید نقطه مرزی با هند “برای یک دوره اولیه از دو هفته (14 روز) با اثر فوری”. آن گفت: این اقدام گرفته شد به “جلوگیری از گسترش COVID-19 در بهترین منافع هر دو کشور است.”

پاکستان غربی مرز ایران و افغانستان در حال حاضر بسته شده است برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار که افراد آلوده در بیش از 150 کشور جهان است.

در ضمن بیشتر coronavirus موارد گزارش شده در پاکستان به عنوان تعدادی از بیماران در استان بلوچستان افزایش به 45 و خیبر-پختونخوا 34. یکی دیگر از 211 بيمار در بدترین ضربه سند 33 در پنجاب 15 در گلگت-بلتستان 2 در اسلام آباد و 1 در پاکستان-کشمیر تحت اشغال.

تا کنون دو نفر فوت کرده اند با توجه به این رمان coronavirus در پاکستان است.

پاکستان در نظر گرفتن اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش عفونت و به تازگی وزیر امور مذهبی Noor ul Haq قادری گفت که برنامه های آموزشی برای حاج زائران متوقف شد به عنوان بخشی از اقدام پیشگیرانه است.

در کراچی که یکی از بدترین آمار مناطق رهبران مسیحی به حالت تعلیق در خدمات کلیسا.

وزارت امور خارجه بریتانیا اعلام کرد برای برگزاری غیر مستقیم کنفرانس مطبوعاتی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کنترل گسترش coronavirus. سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui گفت که خبرنگاران می توانند سوالات از طریق ایمیل و پاسخ خواهد بود منتشر شده در وب سایت وزارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>