پاکستان بار شورای چالش های لاهور HC را حکم علیه پرویز مشرف را اعدام می گوید گزارش

Pakistan Bar Council, Pervez Musharraf death penalty, Pervez Musharraf treason case, Pakistan Muslim League-Nawaz, former Pakistan military leader Musharraf, Musharraf death penalty updatesمشرف که حکومت پاکستان از سال 1999 تا سال 2008 اولین دیکتاتور نظامی به اعدام محکوم و برای اخلال در قانون اساسی است.

پاکستان بار شورای ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی به چالش کشیدن دادگاه عالی لاهور به منظور سرکوب مجازات اعدام از خود تبعید دیکتاتور سابق پرویز مشرف در یک خیانت مورد گزارش رسانه ها در روز جمعه گفت:.

یک دادگاه ویژه در اسلام آباد در 17 دسامبر سال گذشته دست به دست مجازات اعدام به 74 سال سن بازنشسته ژنرال مشرف در حال حاضر مستقر در دبی پس از شش سال از شنیدن این مشخصات بالا در مورد خیانت در برابر او.

اخبار مرتبط

اما در ژانویه 13 مشرف محاکمه در خیانت مورد اعلام شد که “خلاف قانون اساسی” توسط LHC منجر به ابطال حکم اعدام علیه رئیس جمهور سابق.

پاکستان بار شورا در روز پنج شنبه ثبت یک دادخواست علیه LHC سفارش.

درخواست ثبت از طرف PBC معاون رئیس عابد ساقی و پشتیبانی توسط دادگاه عالی کانون جمهور سید مرتد-e-حسن در میان دیگران است و به دنبال apex دادگاه به کنار LHC قضاوت و سوال که آیا دیوان عالی برخوردار صلاحیت سرزمینی برای سرگرم کردن رئیس جمهور سابق را درخواست ناگوارتر گزارش شده است.

پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) دولت به رهبری نخست وزیر نواز شریف بود واصل خیانت پرونده سابق رئیس ستاد ارتش در سال 2013 بیش از تحمیل اضافی-قانون اساسی اضطراری در نوامبر سال 2007 که منجر به حبس از تعدادی از قضات دادگاه برتر در خانه های خود و اخراج بیش از 100 نفر از قضات است.

LHC در ژانویه 13 سفارش اعلام کرد که تشکیل دادگاه ویژه شد “خلاف قانون اساسی” است و خیانت پرونده مشرف شد آماده مطابق با قانون است.

“درخواست سوال که آیا LHC لذت می برد صلاحیت سرزمینی برای سرگرم کردن قانون اساسی درخواست ثبت شده توسط مشرف در برابر یک منظور تصویب توسط دادگاه ویژه – یک دادگاه فراتر از LHC ارضی, صلاحیت” در این گزارش است.

LHC باید ماند رسیدگی به دادخواست به دادگاه عالی اسلام آباد کشف و ضبط شد و در حال حاضر با یک شبیه یکی PBC استدلال کرد.

این درخواست در پی دانستن این که آیا دادگاه ویژه تاسیس تحت قوانین کیفری متمم (ویژه دادگاه) قانون سال 1976 بود که یک فرد انجام توابع در ارتباط با امور فدراسیون یک استان و یا یک مقام محلی در این گزارش گفت:.

این PBC دادخواست همچنین پرسید که آیا یک دادگاه دارای صلاحیت برای سرگرم کردن یک درخواست مبتنی بر قانون اساسی به خصوص قبل از نتیجه گیری از یک محاکمه و اینکه آیا دادگاه می تواند فرض کنیم قضایی در برابر یک منظور بود که استیناف قبل از دیوان عالی کشور تنها.

تاکید بر اینکه این درخواست توضیح داده شده در ژانویه 13 LHC سفارش به عنوان خلاف اصول res judicata (احترام و قطعیت به تصمیمات قضایی), دادخواهان پرسید که آیا LHC اشتباه در قانون سرگرم کننده قانون اساسی درخواست ثبت شده توسط مشرف به ویژه هنگامی که آن را تاسیس اصل از قانون که صلاحیت این دادگاه عالی در ماده 199 بود اختیاری امداد و تنها می توان به یک فرد که نزدیک به دادگاه با دست پاک است.

“اما در حال حاضر مورد درخواست را قبل از دادگاه عالی (مشرف) بود absconder که فرار از قانون برای تعدادی از سال ها” به PBC دادخواست مشاهده شده است.

رئیس جمهور سابق وکیل سلمان صفدر تا به حال ثبت درخواست قبل از آن بیان کرد که شرط تسلیم مشرف قابل اجرا نیست با توجه به وضعیت سلامت خود.

همچنین ذکر شده است که این نظامی سابق دیکتاتور سعی در بازگشت به پاکستان اما قادر به این دلیل که او رو به وخامت سلامت.

مشرف که حکومت پاکستان از سال 1999 تا سال 2008 اولین دیکتاتور نظامی به اعدام محکوم و برای اخلال در قانون اساسی است.

این حاکم نظامی سابق است که زندگی در دبی از ماه مارس سال 2016 چپ پاکستان برای درمان پزشکی است و بازگشت نیست پس با استناد به امنیت و سلامت دلایل.

با توجه به رسانه های پاکستان گزارش مشرف رنج می برد از amyloidosis, نادر, بیماری های ناشی از ساخت غیر طبیعی پروتئین به نام آميلوئيد در ارگان ها و بافت ها در بدن است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im