پاکستان را متهم هند از بودجه داعش به عنوان روابط دیپلماتیک شیرجه

پاکستان متهم پیر دشمن هند روز چهارشنبه از کمک های مالی گروه های شبه نظامی یک روز پس از هسته ای همسایگان گفتند که اخراج نیمی دیگر کارکنان سفارت برای اولین بار در تقریبا دو دهه است.

روز سه شنبه اعلام اخراج برنامه ریزی شده به دنبال هفته از اتهامات و ضد اتهامات از جمله جاسوسی و آزار و اذیت از رقیب دیپلمات به عنوان روابط زناشویی.

“هند fomented تروریسم در داخل پاکستان با ارائه آموزش های مالی و حمایت های مادی به گروه های تروریستی” عایشه فاروقی سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در بیانیه ای گفت: پس از یک تلاش ناموفق به لیست سیاه یک شهروند هند در سازمان ملل متحد به اتهام ارائه کمک های مالی به ممنوع گروه های شبه نظامی.

یک سخنگوی هند وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما هند غالبا مسطح یکسان اتهامات در پاکستان است.

Rajeev Bhatia, یک همکار در بمبئی فکر مستقر در دروازه خانه و جانباز هندی, دیپلمات گفت: برنامه ریزی شده “برش عمیق” در کارکنان سفارت معنیدار بود. “این نشان دهنده این ملال انگیز وضعیت روابط دو جانبه” او گفت:.

مقامات سابق در هر دو کشور گفت: این حرکت می تواند در نهایت منجر به بسته شدن سفارتخانه ها در دسترس نباشد.

“من می بینم بیشتر آزادسازي سفارت قوت دو کشور در ماه های آینده گفت: Brahma Chellaney یک تحلیلگر سیاسی در دهلی نو بر اساس مرکز تحقیقات سیاست و سابق هند, مشاور امنیت ملی. “هند است و حتی آماده به قطع روابط دیپلماتیک اگر همه چیز ادامه راه آنها هستند.”

در ماه اوت سال 2019 پاکستان به حالت تعلیق تقریبا تمام تجارت و حمل و نقل روابط با هند در دهلی نو لغو ماده 370.

با آخرین اخراج روابط در حال حاضر در پایین ترین سطح خود در خارج از سه عامل اصلی جنگ های دو کشور مبارزه کرده اند پس از استقلال از قدرت استعماری بریتانیا در سال 1947 گفت: آصف یاسین ملک بازنشسته پاکستان ژنرال سابق و وزیر دفاع.

“آنها به عنوان بد به عنوان آنها می تواند” او گفت:. “ممکن است ما را به شکستن روابط دیپلماتیک در دسترس نباشد.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *