جفت از زندانیان آزاد شده تحت کالیفرنیا coronavirus اضطراری به منظور بازداشت carjacking تنظیم آتش سوزی

یک جفت از زندانیان آزاد شده تحت اورژانس را تصویب کالیفرنیا شورای قضایی میان coronavirus همه گیر دستگیر شده اند در اتهامات جدید این هفته.

راکی لی موزیک, 32 متهم شد شنبه با carjacking رانندگان بیش از آخر هفته کمتر از یک ساعت پس از او منتشر شد از سانتا ریتا زندان در نزدیکی سان فرانسیسکو از آسوشیتد پرس گزارش داد.

سانتا ریتا زندان تا به حال بیش از یک دوجین زندانیان تست مثبت برای COVID-19 کلانتر, گفت:.

دوم اوون اگویلار دو لا فرانترا, 27 متهم شد در روز چهارشنبه در نزدیکی فرزنو بعد از پلیس می گویند او عمدا مجموعه نه آتش سوزی پس از او از زندان آزاد شد در هفته گذشته تحت اضطراری سفارش خروجی گزارش شده است.

در اوایل این ماه این شورا دستور آزادی هزاران نفر از زندانیان و کاهش وثیقه به $0 برای زندانیان متهم با سطح پایین جرائم در تلاش برای باریک کردن زندان جمعیت و کاهش شانس افراد زندانی پیمانکاری coronavirus.

موسیقی سابقه کیفری شامل گذشته محکومیت جنایت غیر قانونی رانندگی و یا گرفتن یک خودرو در ماه دسامبر 2018 درجه دوم سرقت در سال 2013 و در درجه دوم سرقت در سال 2012 عطارد اخبار گزارش.

برخی از محلی مقامات اجرای قانون را مورد انتقاد صفر-وثیقه اقدامات است.

“این فقط مخاطره آمیز برای شهروندان ما. آن را اشتباه انجام دهید برای ما زندانیان” San Joaquin County Sheriff پت Faithfully گفت: ABC 10. “این کار من را به نگه داشتن آنها را قفل شده است. اما من لازم نیست که هر گونه انتخاب در این. من دستور داده شده است به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im