Padarayanapura و Hongasandara نقاط حفظ بنگالور در tenterhooks

Hongasandara و Padarayanapura — دو نقاط در بنگلور — همچنان به نگه داشتن شهر در tenterhook. روز یکشنبه از 15 جدید موارد مثبت گزارش شده در کارناتاکا پنج از Hongasandara.

از موارد جدید در ایالت بنگلور شهری و Hirebagewadi (Belagavi) گزارش شش مورد هر یک. مندیا, چیککبللپور و Bantwal گزارش یک مورد در هر.

 

دو نقاط که در ادامه به نگرانی سرمایه دولت در حال Hongasandra که در آن یک کارگر مهاجر آزمایش مثبت برای coronavirus روز چهارشنبه و پس از آن با 245 مخاطبین شناسایی شده و در قرنطینه. در دیگر کانون Padarayanapura آن است که با توجه به Tablighi Jamaat عودت که تست مثبت و تا کنون 248 افرادی که آمده اند در تماس بوده اند شناسایی شده و در قرنطینه.

نقاط مهم در بنگلور

صحبت کردن در مورد دو نقاط در بنگلور که غرق بنگلور یکی از آخرین هفته روز جمعه S سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: “وجود خواهد داشت بدون بررسی و یا بیشتر آرامش مستند در شهر بنگالور. اما ما در حال کار کردن یک مکانیسم که چگونه به آن را مدیریت کند.”

در Hongasandara عفونت ناشی از بیمار هیچ-419 است که ایجاد خرابی در سایت ساخت و ساز نیز آلوده کرده است که 24 نفر. تا کنون مقامات امن 185 اولیه مخاطبین و 60 ثانویه مخاطبین و باید آنها را در قرنطینه.

“به همه کارگران زندگی در سایت ساخت و ساز آن است که یک درس برای ما به نحوه مدیریت سایت. به خصوص چگونه به حفظ فاصله فیزیکی و بهداشت خوب عمل است. هنگامی که پروتکل آماده شده است, از آن خواهد شد به اشتراک گذاشته و اجرا در تمام سایت های ساخت و ساز گفت:” سورش کومار.

در Padarayanapura تا کنون 248 نفر از افراد تحت قرنطینه که 56 نفر اولیه قرارداد و 192 ثانویه تماس با ما.

روز یکشنبه بستگان افرادی که گرفته شود برای قرنطینه حمله پلیس و BBMP سلامت کارگران است. جی جی نگر پلیس دستگیر 116 نفر بود که با حمله پلیس و BBMP بهداشت و درمان کارگران است.

از 133 دستگیر شدند معطوف به رمنگرا منطقه و 17 زندانی بودند در منطقه زندان در رمنگرا. “در حال حاضر به عنوان در هر تصمیم گیری های اداری تمام 133 نفر منتقل شده اند از رمنگرا منطقه به حاج Bhavan در بنگلور” گفت: سورش کومار.

سیاسی ماجراجویی

رئیس سابق وزیر و ارشد JDS رهبر H D Kumaraswamy تهدید به رهبری یک تحریک برای تغییر افراد آلوده به رمنگرا منطقه. او حتی آمار در BJP دولت را متهم به دولت در امور اجرایی از آثار متوجه این Padarayanapura حادثه است.

“با حرکت افراد آلوده دولت تبدیل شده سبز منطقه رمنگرا به یک منطقه قرمز است که اشتباه است. نگاه در حال حاضر زندانبانان و کارکنان وحشت. دولت شده است به شدت توصیه می شود توسط ADGP افسر گفت:” Kumaraswamy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de