بیش از 75 میلیون نفر تحت مستند در ما به عنوان آخر هفته آغاز می شود

Cities و تمام متحده رفته در مستند در هفته گذشته در تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع از coronavirus sequestering حداقل 75 میلیون نفر از مردم در خانه های خود.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک ایالت اقامت در خانه سفارش پنجشنبه شب و دیگر فرمانداران به دنبال کت و شلوار در عرض چند ساعت. اندرو کومو نیویورک ند لمانت کانکتیکات و J. B. پریتزکر ایلینوی همه دموکرات صادر مشابه سفارشات جمعه گفتن مردم به ماندن در خانه های خود را مگر برای رفتن به “ضروری” کسب و کار تنها از جمله داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها, ایستگاه های گاز و خدمات مراقبت از کودکان.

رئیس جمهور تهمت تحسین Govs. کومو و Newsom در روز جمعه در کاخ سفید نشست خبری برای گرفتن “قوی گام های جسورانه” برای جلوگیری از شیوع, در حالی که موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت او “به شدت از” فرمانداران اقدامات است.

در همین حال مقامات در پنسیلوانیا, New Jersey, اوهایو ایالتی واشنگتن و دستور داده اند که تمام کافه ها و رستوران ها ،

جدید ترین اطلاعیه آمده از پریتزکر که به خبرنگاران گفت: در ایلینوی که منظور خواهد تا آخرین مارس 7.

“من به طور کامل می دانیم که در برخی موارد من انتخاب بین زندگی مردم و صرفه جویی در معیشت مردم,” پریتزکر گفت: در یک کنفرانس خبری. “اما در نهایت شما نمی توانید امرار معاش اگر شما زندگی خود را.”

هر چند غیر ضروری کسب و کار خواهد شد و مردم به خواسته خود منزوی کردن آنها هنوز هم می تواند در خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله ایستاده حداقل 6 فوت دور از شخص دیگری. میلیون ها نفر از مردم در کشورهای بدون stay-at-home سفارشات در حال حاضر انتخاب به خود منزوی مگر اینکه لازم است به ترک خانه.

“اساسی ترین بلوک های ساختمان است که نگه داشتن جامعه ما امن و ثابت نخواهد بود و بسته شدن پایین” پریتزکر گفت. “شما هنوز هم می توانید انتخاب کنید تا شام از رستوران محلی خود را انتخاب کنید تا نسخه و فقط وقت خود را صرف با خانواده خود را.”

مقامات دولتی را توضیح نمی دهد چگونه سفارشات خود را خواهد اجرا شود ، به اندازه کافی وجود ندارد مأموران اجرای قانون به پلیس همه پریتزکر گفت: اما مردم باید “شهروندان خوب” و نگه داشتن خود را در جوامع ایمن ماندن در خانه.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او قصد ندارد به توصیه سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش شبیه به آنچه ایتالیایی و اسپانیایی دولتها تحمیل کرده اند به او دستور داد وزارت امنیت داخلی به نوبه خود به دور از همه مهاجران بدون اسناد و مدارک مناسب ورود از طریق شمال و جنوب مرزهای جمعه.

“بسیاری از این افراد می رسند با کمی و یا بدون هویت مسافرت و یا مدارک پزشکی, ساخت خطر بهداشت عمومی در تعیین همه اما غیر ممکن است” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد Wolf روز جمعه گفت. “این نیز مهم است به یاد داشته باشید شیوع ما در مرز جنوبی احتمال افزایش فشار بر روی ما مرز جوامع در نظر گرفتن دور مهم و نجات بخش منابع از شهروندان آمریکایی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز ممنوعیت تمام غیر ضروری سفر بین ایالات متحده و مکزیک و بین ایالات متحده و کانادا در نیمه شب جمعه. مغلوب ساختن پیشی جستن برقرار 30 روز ممنوعیت سفر از اروپا و بریتانیا در هفته گذشته اجازه می دهد تنها شهروندان ایالات متحده و قانونی ساکنان ایالات متحده بازگشت.

قوانین جدید اعلام کرد روز شنبه و یکشنبه می آیند به عنوان کشور مورد تعداد معینی از 16600 های ششم-بیشترین تعداد موارد پشت, ایران, آلمان, اسپانیا, ایتالیا و چین است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>