با توجه به یک دولت رسمی از اتحادیه سرزمین جامو و کشمیر بیش از 50 ، 000 مسافران از جمله کسانی که در ارتباط با موارد مشکوک قرار داده شده است تحت نظارت است. در حالی که تعداد کل مثبت Covid-19 موارد در J&K غرفه در 300 با 54 گزارش شده از منطقه جامو در حالی که 246 هستند از کشمیر طبق گزارش های رسانه ها.

“این Covid-19 شیوع تعجب همه ما در یک حس است که یک تکه بزرگ از مردم کشمیر سفر خارج و خارج از کشور. تعداد بزرگ است و آن غیر منتظره بود. چه مشکل ما این است که اکثر مسافران از کشمیر پنهان سفر خود تاریخ. با تلاش های دولت بسیاری از آنها ترسیم شده و تهدید” رسمی گفت: به رسانه ها.

این مقام افزود که آزمایش های در حال انجام و کافی وجود دارد تست کیت. “وجود خواهد داشت و تهاجمی نمونه برداری در روزهای آینده. ما می خواهیم به بلند کردن بیش از 800 نمونه در هر روز و ما آن را به اتفاق می افتد” او مطمئن است.

“این خوب است برای همه کسانی که در حال آزمایش مثبت جدا هستند. تست بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 شیوع,” او اضافه شده است.

او اطلاع داد که چند روز پیش مقامات دریافت کرده بود از 4000 تست کیت و بیشتر کیت ها در راه است.

در میان 300 Covid-19 موارد سرینگر دارای بالاترین نرخ های فعال و همچنین بازیابی موارد است. یازده نفر از سرینگر بهبود از این بیماری و در حال حاضر وجود دارد 64 موارد است. ده نفر از شمال کشمیر را Bandipora نیز بهبود به دنبال Shopian 2, یودهمپور 4, Budgam و جامو 3 در حالی که یک بیمار هر بهبود در پولوما, Rajouri و Kishtwar.

این مقام گفت که در میان 300, مثبت, موارد 260 فعال هستند 36 بهبود یافته اند و چهار فوت کرده اند با توجه به این ویروس مرگبار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de