بیش از 50% تازه انتخاب دهلی MLAs باید جدی پرونده های جنایی: ADR تحلیل

سی و هفت از 70 به تازگی انتخاب شده MLAs در دهلی نو اعلام کرده اند جدی پرونده های جنایی از جمله تلاش برای قتل و حداقل یکی مربوط به تجاوز به عنف با توجه به مطالعه.

یک تجزیه و تحلیل از اعلامیه های ساخته شده توسط این MLAs نشان می دهد که 43 از آنها را به صورت پرونده های جنایی از آنها 37 اعلام کرده اند جدی اتهامات از جمله کسانی که مربوط به تجاوز به عنف و تلاش برای قتل و جنایت علیه زنان طبق یک مطالعه انجام شده توسط انجمن برای اصلاحات دموکراتیک (ADR) غیر دولتی سازمان کار بر روی اصلاحات انتخاباتی.

از 37 MLAs, 13 اعلام کرده اند موارد مربوط به جرایم علیه زنان includingone با موارد مربوط به تجاوز به عنف.

در گذشته مجمع 24 MLAs اعلام کرده بود پرونده های جنایی در برابر خود.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که 45 AAP MLAs و هفت BJP MLAs اعلام کرده اند دارایی های با ارزش بیش از ₹1 کرور روپیه در هر.

در میان احزاب اصلی متوسط دارایی های هر MLA برای 62 AAP قانونگذاران است ₹14.96 کرور و متوسط دارایی های هشت BJP MLAs است ₹9.10 کرور.

AAP MLA Dharampal لاکرا که برنده از Mundka حوزه دارایی به ارزش بیش از ₹292 کرور و ثروتمندترین قانونگذار در مجلس است.

او توسط RK Puram MLA Pramila Tokas با بیش از ₹80 کرور و پاتل نگر MLA Raaj آناند کومار با دارایی به ارزش ₹78 کرور.

در ₹76,000, Mangolpuri MLA Rakhi Birla اعلام کرده است که حداقل مقدار از دارایی.

متوسط دارایی های هر MLA در دهلی مجمع انتخابات سال 2020 بیش از دو برابر شده به₹14.29 کرور از ₹6.29 کرور روپیه در سال 2015 ADR گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>