بیش از 14.6 لاخ کارگران مهاجر دریافت رایگان بهداشت و درمان تحت Ayushman بهارات

در مورد 14.60 لاخ کارگران مهاجر availed اند خود را از مرکز بهداشت و درمان تحت Ayushman بهارات Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana (AB-PMJAY) در آخرین 45 روز پس از طرح تمدید شد به مانند کارگران سراسر متحده است.

این مرکز تا به حال در ماه ژوئن تمدید گل سرسبد بیمه سلامت طرح به کارگران مهاجر در سراسر متحده در پی مستند سفر و محدودیت های تحمیل شده.

به عنوان در جولای 17, ادعای ارزش ₹2,077 فتح کند گرفته شد کرور ساخته شده اند با توجه به طرح ملی سلامت و اقتدار (NHA) داده است.

مهاجران مشخص شد بر اساس e-cards. با توجه به صنعت Bhushan, مدیر عامل شرکت, AB-PMJAY این نها است هماهنگی با ایالات متحده برای صدور کارت الکترونیکی به افراد واجد شرایط.

نها راه اندازی یک کمپین ‘Swasthya کی Chaanv, Shehar ho ya Gaanv‘برای رسیدن به مهاجران و آموزش و توانمند سازی آنها را به استفاده از خدمات بهداشت و درمان در طرح.

تحت Ayushman بهارات این مرکز فراهم می کند پوشش تا ₹5 لاخ هر خانواده در سال متوسطه و عالی مراقبت از بستری شدن در بیمارستان به بیش از 10.74 کرور فقیر و آسیب پذیر خانواده (حدود 53 کرور ذینفع).

بستری شدن در بیمارستان

تعداد کل بستری شدن در بیمارستان تا کنون در 1.09 کرور. تحت این طرح وجود دارد 1,578 فتح کرد گرفته شد به نفع سلامت بسته با تعریف نرخ. بیش از 20 ، 000 بیمارستان های دولتی و خصوصی در سراسر کشور شده اند empanelled به ارائه خدمات بیمار به ذینفع.

Covid-19 درمان نیز تحت پوشش این طرح است.

پس از راه اندازی بهداشت و درمان طرح در ماه سپتامبر سال 2018 بیش از 95-لاخ مردم دریافت درمان به ارزش نزدیک به ₹13,000 کرور. بیش از 12.52-کرور کارت الکترونیکی صادر شده در سراسر 32 متحده و UTs. ادعاهای مطرح شده تا کنون در مجموع حدود ₹14,677 کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im