بیش از 1200 نفر رزرو در تامیل نادو برای مستند نقض قوانین

تامیل نادو پلیس رزرو بیش از 1200 نفر برای تخلفات مربوط به این بخش 144 CrPC سفارش در وزارت امور خارجه در نیروی پیاده سازی یک مستند به دستور دولت به عنوان بخشی از مبارزه خود را در برابر گسترش coronavirus.

پرسنل پلیس همچنان به گشت زنی در جاده ها و نگهداری یک چشم بر متخلفان برای متقاعد کردن آنها خود را محدود به خانه های خود و در ادامه به اتخاذ شیوه های جدیدی برای ایجاد آگاهی عمومی و همچنین به عنوان مجازات متخلفان.

به گفته پلیس از 1 ، 252 نفر رزرو شده اند برای نقض بخش 144 CrPcC سفارش در حالی که موارد واصل شده اند در برابر 16 نفر برای گسترش شایعات در دو روز گذشته.

144 CrPC منظور ممنوع مونتاژ بیش از پنج نفر است.

بیشتر شش نفر دیگر که نقض پروتکل قرنطینه نیز رزرو پلیس گفت: روز پنج شنبه دو روز پس از مستند آمد.

چنای پلیس گفت: این مجموعه تا 156 checkposts در این شهرستان به طور موثر اجرای سفارش با پرسنل خود را انجام منظم گشت. علاوه بر رانندگی مست و کلاه نقض شد نیز به شدت برخورد کرده است.

در سیوگنگا پلیس ساخته شده با متخلفان حمل و آگاهی در آگهی ها برای مدتی حتی به عنوان آنها ساخته شده بودند برای ایستادن جدا از یک دیگر آشکار تلاش برای پیاده سازی اجتماعی فاصله برای جلوگیری از هر گونه گسترش سرایت.

در گودیتهم در وللر منطقه پلیس اداره تعهد به کسانی که سرگردان بودند مورد در هجوم prohibitory دستور به رعایت قانون است.

که در آن مردم اجازه داده شد برای خرید ملزومات مانند مواد غذایی و سبزیجات و داروهای اجتماعی فاصله بود به شدت اجرا با مشتریان مجاز در دسته به خرید اقلام و داروهای خود را انتخاب.

اکثر جاده ها شد و عملا خالی است.

در مکان هایی مانند چنای و نگپتینم دولت, اتوبوس اداره می شد تنها به کشتی های بهداشت حرفه ای و ضروری دولت در بخش کارکنان به تخلیه وظایف خود را.

پلیس هشدار داد در حال حاضر اقدام علیه کسانی که نقض prohibitory سفارشات در نیروی از 6 ساعت در مارس 24, پس از اعلام توسط وزیر K Palaniswami.

مقامات دیدار

در ضمن Palaniswami ریاست یک جلسه از بخش های مختلف منطقه ای و جمع از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد اقدامات انجام گرفته برای مقابله با گسترش Covid-19.

رئیس وزیر و معاون او O Panneerselvam و مقامات از جمله رئیس, منشی, K Shanmugam و دولت رئیس پلیس JK Tripathy دیده می شد با پوشیدن ماسک در تصویر منتشر شده توسط دولت.

دولت گزارش شده و در مجموع 28 موارد مثبت coronavirus از جمله 45 ساله که مرخص شده بعد از درمان.

بیشتر چنای Coproration را رهنمود

در ضمن بیشتر چنای Coproration گفت: وجود ممنوعیت تحویل خانه از مواد غذایی پخته شده توسط شناخته شده بازیکنان مانند Zomato و Swiggy.

“جیره خشک و سبزیجات و مواد غذایی از محلی سوپر مارکت و تجارت الکترونیک مجاز به خانه تحویل در شهر چنای. تنها مواد غذایی پخته شده عرضه از Zomato/Swiggy ، مجاز” بدن مدنی گفت: در آن رسمی توییتر مسئولیت رسیدگی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de