بیش از 1 لاخ موارد Covid-19 گزارش شده در سطح جهان هر روز: چه کسی

تعداد Covid-19 موارد گزارش شده در سراسر جهان دیده می شود سنبله عظیم بیش از دو هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت:.

“از آن زمان بیش از 2 سال برای اولین 1,00,000 موارد گزارش می شود. برای دو هفته گذشته بیش از 1,00,000 مورد جدید گزارش شده است تقریبا هر روز” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Ghebreyesus گفت که بیش از 7.8 میلیون نفر از Covid-19 گزارش شده بود که از روز شنبه با بیش از 4,30,000 مرگ و میر. تقریبا 75 درصد از این موارد آمده از 10 کشور جهان که اکثر آنها در آمریکا و جنوب آسیا است.

این که رئیس بیشتر هشدار داد ممکن است تجدید حیات در این کشور شده اند که قادر به کنترل انتقال با استناد به نمونه ای از چین است. “هفته گذشته چین در گزارش جدید خوشه ای از موارد در پکن پس از گذشت بیش از 50 روز بدون یک مورد که در شهرستان. بیش از 100 نفر را در حال حاضر تایید شده است,” او گفت:.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد در حال بررسی تجدید حیات از وقوع. “ما همچنین افزایش تعداد موارد در آفریقا و شرق اروپا و آسیای مرکزی و شرق میانه,” او اضافه شده است.

Ghebreyesus کشور خواست هوشیار باشند. او بیشتر دقیق چگونه برای نظارت بیماری های دیگر کاهش پیدا کرد و در همه گیر و تاثیر آن می تواند بر مردم است.

“آنفلوانزا نظارت شده یا معلق شده است و یا در حال کاهش است در بسیاری از کشورها شده است وجود دارد و یک کاهش شدید در های آنفلوانزا اطلاعات و ویروس ها به دلیل Covid-19 pandemic,” او گفت:. “این اختلال ممکن است در کوتاه مدت و دراز مدت اثرات مانند از دست دادن ظرفیت برای شناسایی و گزارش جدید ویروس آنفلوانزا با همه گیر بالقوه,” او اضافه شده است.

که به تازگی منتشر شده راهنمایی در یکپارچه سازی Covid-19 نظارت اقدامات به روال آنفلوانزا نظارت “به عنوان یک راه موثر برای پیگیری هر دو از این مهم ویروس های تنفسی.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *