‘ما حقوق نمی آیند از اقتدار’: کشیش انتقاد می سی سی پی شهردار پلیس پس از شکستن رانندگی در خدمات

یک کشیش که رقابت Greenville, می سی سی پی, شهردار Errick سیمونز را تا ممنوعیت رانندگی در خدمات مذهبی گفت: حقوق نمی آیند از دولت در طول یک درگیری لفظی با پلیس محلی.

چارلز همیلتون اداره درایو-در خدمت به عنوان یک کشیش در شاه جیمز کتاب مقدس کلیسای باپتیست در گرینویل در پنج شنبه شب و قبل از اینکه یک تیم از پلیس دور کلیسا و تهدید به جریمه هر کسی که حاضر به ترک پس از مقامات محلی ممنوع, عمومی جماعت در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“من یک شهروند خوب. I ain’t شکستن هیچ قانون, I ain’t فروش بدون مواد مخدر, من فقط موعظه کلام خدا و در تمام این ماشین های پلیس در اینجا” همیلتون گفت: در یک ویدیو livestreamed در رسانه های اجتماعی. “این است که امریکا مالکیت خصوصی از یک کلیسا است. در این خانواده وجود دارد بیشتر پلیس کشیدن.”

یک افسر پلیس گفت: همیلتون که “به دستور فرماندار حقوق خود را به حالت تعلیق هستند.”

“ما حقوق نمی آیند از قدرت. می آید از کتاب مقدس” همیلتون پاسخ داد. “پس قدرت ندارد حق بر قانون اساسی است. ما صحبت کردن در قانون اساسی از قانون اول و دوم متمم قانون اساسی ایالات متحده که به ما داده بود توسط پدران ما. … شهردار Errick سیمونز نمی تواند آن را دور و نه افسر پلیس است.”

افسران پلیس توضیح داد: به همیلتون آنها خواهد مسئله هشدار به کاربران که در سرویس, اما آنها خواهد اجازه دهید آنها را ترک بدون صدور تقدیر نامه.

اعضای یک همسایه کلیسا در گرینویل می گویند آنها صادر شده 500 دلار جریمه برای حضور در یک شبیه رانندگی در خدمات.

“پلیس شروع به بالا آمدن و به ما گفت:” ما فکر می کنم ما در حقوق ما است.’ بنابراین آنها شروع به صدور بلیط 500 دلار بلیط” لی گفت: گوردون از معبد کلیسای باپتیست. “من نمی دانم که آن را ممکن است 20 تا 30 بلیط. همه یکی رو. آن را در هر خودرو. من و همسرم در یک ماشین با هم و هر دو از ما بلیط.”

دولت و سیاست های محلی که دستور داده اند کلیساها به رها کردن فرد حوادث را ناشی از یک شکاف عمده میان برخی در جامعه مذهبی که به اعتقاد آنها حق دارند به ادامه اجرای خدمات. در مارس 31, لوئیزیانا کشیش به نام تونی بل دستگیر شد برای برگزاری خدمات رغم دستور دولت برای توقف برگزاری خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im