‘ما گزارش تلاش می کند تا به تعادل منافع کارگران و صنعت’

The central government was of the opinion that FTE is the norm of the day and should be open ended. (Represnetative image)دولت مرکزی بود از این نظر که FTE هنجار است از بعد و باید باز به پایان رسید. (تصویر نماینده)

در یک افزایش بزرگ به پیشنهاد کار اصلاحات مجلس کمیته کارگری خواسته است که مرکز آن را بخشی از روابط صنعتی کد 2019 است که شرکت با بیش از 300 کارکنان می تواند مردم را به آتش و یا تعطیل واحدهای بدون رضایت قبلی دولت است. در مصاحبه با آهن را Prasanta Sahu پانل را رئیس و BJD MP Bhartruhari مهتاب گفت که راجستان تجربه از دادن چنین آزادی برای شرکت منجر به بیشتر شغل دائمی. ویرایش گزیده ای:

صنعت درخواست بالاتر از آستانه برای شرکت به آزادی به retrench کارگران و/یا تعطیل.

اخبار مرتبط

یک تقاضا وجود دارد از این صنعت که حد باید مطرح شود تا شرکت ها با 300 کارمند دارد. نیز وجود دارد یک تقاضا از طرف اتحادیه های کارگری که حد باید در 100 به عنوان آنها می ترسید افزایش آستانه منجر به مقیاس بزرگ دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود. این مرکز بر این باور بود که باید آن را از چپ به مربوطه دولت برای رفع این کلاه. به نظر ما خروج از ماده متحده به تصمیم منجر به عوارض به عنوان کشورهای مختلف ممکن است اتخاذ سیاست های مختلف.

به عنوان نیروی کار است و همزمان لیست اتحادیه دولت باید آشکارا مربوط به این شماره در قانون خود است. راجستان است که به اجرا در 300 کارمند هنجار تولید بیشتر و اشتغال دائم طبیعت است. بنابراین در تعادل ما توصیه می شود که از کلاه در این زمینه باید 300 و 500 (به عنوان درخواست برخی از صنایع).

چرا پنل نه به نفع ثابت مدت اشتغال (FTE) به عنوان پیشنهاد در کد ؟

تعدادی از سهامداران مانند اتحادیه های کارگری مخالف بودند به FTE. دولت مرکزی بود از این نظر که FTE هنجار است از بعد و باید باز به پایان رسید. به جای نگه داشتن آن را باز به پایان رسید ما پیشنهاد کرده اند به آن را نگه دارید
به دو دوره به عنوان اتفاق می افتد در چین است.

حداقل و حداکثر تصدی این واژه باید مشخص شده در قانون خود است. ما همچنین در زمان به ادراک اتحادیههای کارگری’ نگرانی که FTE ممکن است منجر به از دست دادن شغل دائم. اما آن نیز ضرورت در زمان امروز. برای مثال در صنعت هواپیمایی مهندسان و خلبانان مورد نیاز برای دوره ثابت.

خواهد پنل پیشنهادات و رسیدگی به دغدغه های ذینفعان مختلف?

این یک متعادل گزارش. به نظر می رسد به نفع نیروی کار بسیار واجب است. همچنین کمک می کند تا این صنعت به حفظ روابط خوب با نیروی کار است. من فکر می کنم ما گزارش خواهد بود قدردانی توسط هر دو صنعت به نیروی کار و دولت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de