‘ما بهترین رهبر’: سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma تایید بایدن برای رئیس جمهور

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برداشت حمایت از یک حزب دموکرات رسمی او پس از برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در شب شنبه.

Sfmoma سابق فرماندار دموکرات از ویرجینیا و رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد حمایت خود را از بایدن انتخابات ریاست جمهوری در طول یک ظاهر در سی ان ان.

“من قصد دارم به تایید جو بایدن. من با او در نورفولک فردا در 7 ساعت فردا شب” (دهانه) گفت: اشاره به بایدن در آینده کمپین توقف در ویرجینیا.

McAuliffe گفت: اولویت بود و شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی اشاره کرد که بهداشت و درمان است و بزرگترین کانون. “همین دلیل است که دموکرات ها برنده شوید. من می خواهم کسی را برای رفتن به محافظت از Obamacare و گسترش Obamacare,” او گفت:.

در آزادی مطبوعات ارسال توسط بایدن کمپین McAuliffe castigated مغلوب ساختن پیشی جستن “نفرت محور هرج و مرج” در حالی که شعار بایدن به عنوان یک اصولی نامزد با درخواست تجدید نظر گسترده برای شکست دادن وقت.

“جو بایدن یک دوست بوده ویرجینیا دموکرات و دوست من برای چندین دهه و من با افتخار به حمایت او را برای رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:. “من همیشه گفته ام که ما بهترین رهبر کسی است که می تواند ایجاد یک ائتلاف گسترده از جمله آفریقایی رای دهندگان که قلب از حزب دموکرات است. پس از کارولینای جنوبی روشن است جو بایدن است که رهبر.”

بایدن را پیش بینی پیروزی در کارولینای جنوبی نشانه اولین بار او برنده یک دموکرات نامزدی مسابقه بیش از سه ریاست جمهوری اجرا می شود, رفتن نزدیک به 33 سال است.

هفته گذشته بایدن یک سطح بالا ویرجینیا حمایت از بهداشت ، Tim Kaine بود که هیلاری کلینتون همسر در حال اجرا در سال 2016. سناتور توصیف بایدن به عنوان “یک ظاهر مرد معمولی که کار اخلاق و ایمان در خوبی روزمره آمریکایی و کشور ساخته شده او را یک رئیس جمهور بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im