مخالفت با دولت صف آرایی در اقتصاد

مخالفت با حمله به مرکز سیاست های اقتصادی در Rajya سبها در روز دوشنبه در یک بحث کلی بودجه است. اعضای اپوزیسیون خواسته دولت نارندرا به ترمیم راه خود را به عنوان اقتصاد نشان داد کاهش در شش چهارم.

وزیر دارایی سابق و ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم که در آغاز این بحث در بودجه هشدار داد در برابر سرزنش پیشینیان برای مشکلات در مدیریت اقتصادی است. او گفت: انجام این کار اساسا اشتباه و گفت: مردم می خواهند پاسخ از حضور مدیران اقتصاد است. “چه مدت می تواند شما را سرزنش مدیران قبلی?” او گفت:, و اضافه کرد که این مرکز باید بدانید که چگونه برای مدیریت یک وضعیت بد اقتصادی.”

سابق وزیر دارایی نیز یافت گسل با اعداد ارائه شده در بودجه است. او گفت: آخرین بودجه پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی اسمی از 12 درصد به پایان رسید اما تنها با 8.5 درصد است. “کسری مالی بود هدفمند شود کاهش می یابد به 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی به پایان رسید اما در 3.8 درصد و در بعد مالی آن است که هدفمند در 3.5 درصد,” او گفت:, و اضافه کرد که درآمد کسری بودجه هدفمند در 2.3 درصد در سال مالی پایان مارس 31 سال 2020 به پایان رسید اما در 2.4 درصد و در کنار این امر افزایش به 2.8 درصد است.

او گفت: این مرکز وعده داده شده به جمع آوری ₹16.49 لاخ کرور به عنوان مالیات بر درآمد اما قادر به دریافت فقط ₹نه لاخ کرور تا دسامبر 2019. “شما می خواهید ما را به این باور به افزایش ₹15 لاخ کرور روپیه در ماه مارس سال 2020” او گفت:. هزینه در 2019-20 همچنین گفت: ثابت شد در ₹27.86 لاخ کرور اما تنها ₹11.78 لاخ کرور صرف در فروردین ماه دسامبر و مارس این پیش بینی افزایش به ₹27 لاخ کرور. “شما هیچ پول برای خرج کردن… و این نقاب شماره” سخن گفت و افزود: “تعداد نیست به راحتی قابل قبول و باور است.”

او گفت: بیمار (اقتصاد) نگه داشته شده است از ICU و بی کفایت پزشکان به دنبال در بیمار است. “این خطرناک است برای یک بیمار از ICU و نگاه بر بی کفایت پزشکان. چه نقطه در اطراف ایستاده و شعار شعار ‘Sab ka Saath, Sab ka Vishwas’,” او گفت:.

او را متهم به مرکز زندگی در انکار. “ما باید یک اقتصاد است که شدیدا نزدیک به سقوط است. آن را به حضور بسیار صالح پزشکان. در چند سال گذشته ما در بر داشت پزشکان هستند بنابراین صالح” او گفت:. “ما در حال زندگی در انکار و ما در حال نادیده گرفتن دو فیل در اتاق — یک افزایش بیکاری و کاهش مصرف. افزایش نرخ بیکاری در مصرف falls, اقتصاد هند می شود فقیر و غنی تر,” او اضافه شده است.

BJP MP آرون سینگ گفت: Arun سینگ (BJP) مورد ستایش قرار داد بودجه و گفت: وضعیت اقتصادی است که “بهتر است در تمام پارامترهای” نسبت به سابق UPA رژیم است. او گفت: کنترل تورم بود و مرحله اصلی این دولت در حالی که دولت UPA در حال مفتضحانه شکست خورده در آن است. او ادعا کرد که بودجه تفصیلی نقشه راه را به هند 5 تریلیون دلار در اقتصاد است.

AIADMK یک Navaneethakrishnan گفت: بودجه است “رشد محور”. “رکود و بحران بانکی در حال جهانی عوامل است. نخست وزیر ما است و ایجاد آگاهی در کشور است که واقعی توانمندسازی سرخپوستان” او گفت:.

Trinamool کنگره رهبر معناس Bhunia گفت: بودجه موفق به ارائه هر گونه اقدامات درمانی به مردم است. “Coronavirus ایجاد کرده است یک بیماری همه گیر وضعیت در چین است. در کشور ما, من شک دارم که دیگر مالی coronavirus در حال گسترش از شمال بلوک است که از بین بردن اقتصاد کشور است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر