مخالفت دولت: طلسم کردن برنامه های مناسب برای مقابله با Covid-19

مخالفت احزاب متعهد برای حمایت از این مرکز را تلاش برای مبارزه با Covid-19. اما آنها از دولت خواست به هجی کردن صحیح برنامه روشنی برای مقابله با بحران از صرف نمادین مراحل.

مخالفت کنگره گفت: آن را حمایت کند از جمله Janata حکومت نظامی پیشنهاد شده توسط مرکز. “این یک مبارزه از بشریت در برابر تاج. ما را از پیوستن به دولت در این پرواز گفت:” وزیر سابق و ارشد کنگره رهبر آجی Maken.

او خواست این مرکز به منظور بهبود تست امکانات و ظرفیت های در پی موارد جدید گزارش حتی از روستاها. “باید وجود داشته باشد هیچ کمبود تجهیزات حفاظت شخصی” او گفت:.

درخواست برای شفافیت

از او پرسید: این مرکز نه برای پنهان کردن هر گونه اطلاعات در تعدادی از بیماران است. “باید وجود داشته باشد شفافیت در ارائه اطلاعات به,” او گفت:.

“جامعه انتقال هنوز شروع نشده است. اگر آن شروع می شود دولت ممکن است مجبور به رفتن به صورت کامل قفل کردن. آماده سازی برای این کار باید شروع شود در حال حاضر,” او اضافه شده است.

در واکنش به نخست وزیر, آدرس شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury گفت: این مایه تاسف است که ساعت نه هیزم هر چیزی در مورد دولت تهیه و اقدامات صورت گرفته برای کمک به مردم مبارزه با این بیماری همه گیر.

“به غیر از نماد که PM پیشنهاد, آنچه که دولت انجام برای کاهش بحران مواجه شده و اکثر هند است که نمی تواند “کار از خانه” و زنده ماندن خود درآمد روزانه? آنها در حال حاضر در مواجهه با فشار از زمان رکود اقتصادی قبل از coronavirus. روشن است که فقیر و به حاشیه رانده خواهد رنج می برند بیشتر به دلیل خاموش کردن. آنچه که دولت انجام در مورد ساخت مازاد foodgrains موجود به حاشیه رانده بخش?” Yechury پرسید.

او گفت: LDF دولت در کرالا اعلام کرده بود اقدامات امداد برای کاهش درد و رنج فقرا.

“کرالا اعلام کرد ₹20,000-کرور احیای بسته امروز رایگان غلات برای همه برای یک ماه. کشت از اقدامات امداد برای بازنشستگان, خودرو و اتوبوس صاحبان نیز اعلام کرد. چرا هستم و نه به دنبال آن است که سرب و اعلام اقدامات مشابه در سراسر هند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>