مخالفان سوالات دولت به دنبال ‘میلیون ها نفر از سوابق تماس’

انکار مخالفان اتهامات که مرکز تصمیم به دنبال سوابق تماس از اپراتورهای خصوصی بود نقض حریم خصوصی این مرکز گفت: این اطلاعات در نظر گرفته شد به بررسی این موضوع از تماس قطره. مخالفت گفت: این مرکز در تلاش برای تبدیل این کشور به یک نظارت دولت است.

معاون رهبر کنگره در Rajya سبها آناند شارما به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که دولت به دنبال تماس با پرونده داده ها میلیون نفر از کاربران مخابرات از نه متحده و NCT از دهلی نو به طور منظم. “این یک تخلف آشکار از دستورالعمل های موجود و قوانین و همچنین نقض حریم خصوصی شهروندان نگران” او گفت:.

او افزود که در سال 2013 زمانی که موضوع دسترسی به اطلاعات تماس و سوابق از اواخر آرون برآورده شدهاست آمد در مجلس و سپس دولت تا به حال صادر نمایند که اطلاعات تماس و سوابق تنها می تواند به دنبال در موارد خاص در یک سفارش از دبیر خانه و همچنین توسط Superintendents از پلیس.

شارما خواستار آن شدند که این محل مرکز تمام سفارشات از دبیر خانه vis-a-vis اين موضوع در خانه به طوری که این مرکز قصد می توان مورد بررسی قرار گرفت.

قانون و مخابرات وزیر راوی شانکار پراساد گفت: ثبت تماس ها را به دنبال شده است با تایید و همکاری اپراتورهای مخابراتی برای مقابله با موضوع تماس قطره. “من می خواهم به اطمینان وجود دارد که هیچ نظارت هیچ گوشی, ضربه زدن, بدون, ضبط تماس,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ تهاجم به حریم خصوصی. شارما گفت: آنچه که وزیر گفته است که در تخلف از دستورالعمل و قانون هنگامی که آن نگرانی های یک شهروند, حریم خصوصی به عنوان پایین گذاشته شده توسط دیوان عالی کشور نیز است. “ما نگران هستند که با این اقدامات هند در حال تبدیل به یک نظارت دولت و آنچه که اتفاق افتاده است و آنچه در ادامه اتفاق می افتد این است که غیر قانونی و در نقض قانون,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>